![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/11/vertical-0/10/6/379/252/826_de82d8e0-86d5-4043-a977-24448af78bc9.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/11/vertical-0/10/6/379/252/826_de82d8e0-86d5-4043-a977-24448af78bc9.jpg)
golf
2015
123 000 km
Automat
El
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Grei bil med mangler selges billig/helst hurtig.
Bilen har altså noen mangler, men for noen kroner i reparasjon blir dette en fin bruksbil. Selges som den er!
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Bilen har en del mangler. Golfen tar ikke lading og høyvoltsledningsnettet må byttes, ifølge Møller. Det er også noe feil med ryggekamera som ikke virker og bakluken som ikke lar seg åpne ved hjelp av baklukeåpner. Bakskjerm sitter ikke helt skikkelig på, da det er et klips som ikke sitter skikkelig. Innvendig speil henger litt løst, noe som trolig lar seg enkelt fikse.
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
5099 BergenLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.