Jeg leier ut to/tre rom i huset jeg bor i. Ønsker å leie ut til jenter, alle aldre passer. Huset har hele 7 soverom, fordelt over to etasjer.
Jeg er 36 år. Jeg liker å ha det ryddig i huset, ellers har jeg ikke noe preferanser. Trives utrolig godt i huset på Sotra, og ønsker gjerne noen hyggelige romkamerater/jenter å bo her sammen med.
Huset ligger sentralt på Sotra, nærmere bestemt i Anglevik. Buss 445 kjører nesten til døren, og det er stor plass til parkering, for dem som har bil.
Huset har stor stue nede og sittegruppe på kjøkkenet. Det er to bad, en i hver etasje. Ut fra kjøkkenet kan man i tillegg gå ut i en stor vinterhage, med nydelig utsikt over fjorden. I 2. etasjer er en mindre tv-stue.
Rommene leies ut for 5000,- da er alt inkludert i leien.
Bare gi en lyd om du ønsker å komme på visning. Eller har spørsmål. Leier ut fortløpende.
Mvh Amalie Bernes Mobil: 93269792
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.