Bildegalleri
Subaru Impreza
2.0R RQ/68
2008
309 500 km
Manuell
Bensin
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på FT23699Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selges da jeg ikke har kapasitet til å fikse den selv.
(Bilder er fra i sommer 2024. Oppdaterte bilder kommer.)
Feil og mangler:
Radiatoren lekker og må byttes. Jeg anbefaler å hente bilen med henger, da lekkasjen gjør at kjølevæsken spruter over på katalysatoren, noe som fører til røykutvikling og brent lukt.
Venstre kanal må sveises eller byttes. Tidligere eier brukte ikke jekkepunktene riktig, noe som har forårsaket skade.
Registerreim ble byttet i 2017. Bytteintervallet var i august, men bilen har fungert uten problemer siden.
Ellers fungerer bilen veldig bra! Jeg har snart hatt den i 2 år, og skulle egentlig beholdt den da jeg er sykt fornøyd med den. Dessverre har jeg ikke kapasitet til å fikse den selv akkurat nå.
Ekstra utstyr:
2 sett hjul: vinter- og sommerdekk med felger 2 av sommerdekkene er helt nye og kun brukt en halv sesong. Sommerdekkene står i Porsgrunn, men får dem fraktet til Ås ved salg.
Begge originale nøkler følger med
Selges som den står, uten noen form for garanti, grunnet kilometerstand og alder. Selges derfor som et rep. objekt.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 25 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Subaru
- Modell
- Impreza
- Modellår
- 2008
- Karosseri
- Kombi 5-dørs
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 150 hk
- Slagvolum
- 2 l
- CO₂-utslipp
- 199 g/km
- Kilometerstand
- 309 500 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 600 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 1 345 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 301 l
- Farge
- Sølv
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 7.5.2025
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- FT23699
- Chassis nr. (VIN)
- JF1GH7LW48G004174
- 1. gang registrert
- 11.10.2007
- Eiere
- 3
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Antiskrens
- AUX-inngang
- Bagasjeromstrekk
- Bluetooth
- Cruisekontroll
- ECC
- El.vinduer
- Farget glass
- Hengerfeste, fast krok
- Isofix
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg
- Lettmetallfelger
- Mørke ruter bak
- Oppvarmede seter
- Radio FM
- Sentrallås
- Sommerhjul
- Vinterhjul
- Xenonlys
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Radiatoren lekker og må byttes. Jeg anbefaler å hente bilen med henger, da lekkasjen gjør at kjølevæsken spruter over på katalysatoren, noe som fører til røykutvikling og brent lukt. Venstre kanal må sveises eller byttes. Tidligere eier brukte ikke jekkepunktene riktig, noe som har forårsaket skade. Registerreim ble byttet i 2017. Bytteintervallet var i august, men bilen har fungert uten problemer siden.
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.