![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/06/9/387/792/719_38fe9982-e513-4fd9-8c3a-05b3a150d958.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/06/9/387/792/719_38fe9982-e513-4fd9-8c3a-05b3a150d958.jpg)
2012
320 000 km
Manuell
Diesel
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Delebil eller reprasjonsobjekt for den som måtte orke det. Bilen hostet og harket litt før den stoppet for godt mandag 3.februar. Før det har den gått fint og vært på langturer. Eneste problemet vi har hatt er at det har lekket kjøleveske, viser seg nå at det har lekket inn i oljen noe som førte til at den tok kveld og ikke vil starte igjen.
Nylig punktert og da det ikke er reservehjul på denne modelen er orginalt dekk fikse sett benyttet og skruen står fremdeles i dekket. Men har ikke lekket luft etter punkteringen.
Litt små bulker rundt om. Og veimaling i hjulbue og nederste del av siden etter tidligere eier.
En slange med kjøleveske knakk av og er nå semi fikset med tec7 og en overgangsnippel. Funket bra. se bilde
Selges som den står. Kan som sakt ikke kjøre av egen maskin. Sikkert flere feil med bilen som jeg ikke vet om.
Bud kan vurderes.
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Motoren er ødelagt, kjøleveske er komt i oljen og bilen har havartert. Håndbrekke virker ikke, røket vaier? Lekker kjøleveske tydligvis inn i oljen. AC virke ikke
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.