![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/2/vertical-0/10/1/393/007/271_44c77475-65c4-4a0c-aaac-a7c97edc8156.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/2/vertical-0/10/1/393/007/271_44c77475-65c4-4a0c-aaac-a7c97edc8156.jpg)
Long Range plus "Raven" 1 eier
2021
84 918 km
Automat
El
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
1 eiers Tesla Model X Long Range Plus "Raven" selges. Bilen er meget godt vedlikehold og fulgt opp fra ny, til i dag. Med bilen følger det både tekstil- og gummimatter rundt hele bilen, solskjerming til alle glass mot himmel og skvettlapper foran og bak.
Bilen er keramisk lakkforseglet og alltid vasket for hånd både utvendig og innvendig.
Byttet bremseklosser og skiver på alle fire hjul i år og luftfilter i 2024, så nå er det en stund til neste gang man må gjøre noe. Alle slitedeler som har måttet byttes er fulgt opp meget nøye mot Tesla.
Småplukk: 1 vinterfelg har et tilfelle av lakkflass (1 cm x 1 cm) og 1 sommerfelg har riper fra en kantkjøring. Vinterdekkene er greie, men du vil sikkert vurdere nye til neste sesong.
Kombinasjonen av gjenstående garanti + dokumentert godt eierskap håper vi gjør bilen litt ekstra attraktiv.
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti (60 md. / 100 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Nei
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.