Vi har nå fått inn en meget pen og godt fulgt opp Isuzu D-max.
Dette er en arbeidsbil og turbil som tåler de tøffeste forhold!
Mye fint utstyr som skinninteriør, elektrisk justerbart førersete, cruisekontroll, DAB-radio, navigasjon, bluetooth, høy/lavgirserie, automatgir, hengerfeste, Mountain roll-top på lasteplanet, veltebøyle, frontbøyle m/ekstralys, panserbeskytter og vindavisere på elle vinduer.
Bilen selges med gode sommer- og vinterdekk.
Vi tilbyr gunstig finansiering fra Kr 0,- kontant og opptil 10 års nedbetaling
Vi tar din bil i innbytte!
Husk alltid å ta med bank-ID for godkjenning av salgsmelding til Statens Vegvesen. Vi er AUTOREG-forhandler og omregistrerer bilen mens du venter.
Om du ikke ønsker og hente bil, kan vi levere den til deg etter nærmere avtale.
Seljord Bil AS holder til i store moderne lokaler på Århusmoen industriområde, like ved E134 utenfor Seljord sentrum.
Vi startet opp med bilverksted i 1984. Siden den tid har vi utviklet oss til å bli et komplett bilsenter med salg av nye Nissan, Suzuki, Isuzu, BYD og brukte biler, deler, rekvisita, merkeverksted og skadeverksted.
Gjennom alle disse årene har møtt på mange spennende utfordringer, og vi er derfor stolte av den erfaring og kompetanse vi i dag kan tilby våre kunder. Vårt mål er at våre kunder skal oppleve god service og fornøyelige handler.
Vi tilbyr deg meget gunstig finansering, forsikring og garanti, ta kontakt for et godt tilbud!
Åpningstider i salgsavdeling er:
Man-Fre: 0900-1630
Tors- 0900-1800
Lørdag, stengt men åpent etter avtale.
Ring gjerne en av våre selgere for mer info:
Steinar Andersen: 350 64 100 (dagtid) 91 99 16 28 (kveldstid)
Med forbehold om feil i annonsen