Vi har fått inn denne Model 3 Performance som er klar for nye eier!!
Dette er en Performance utgave og har 0-100 PÅ BARE 3.3 SEKUNDER!!
Fantastisk bil med rekkevidde på inntil 567Km .
Dette er Norgesfavoritten med vanvittige og samtidig svært behagelige kjøreegenskaper vil gjøre enhver kjøretur til en fryd.
En folkebil fra Tesla som er som skapt for det norske markedet.
Denne bilen er facelift varianten. Dette vil si at du finner ting som har MatrixLys, varmepumpe, el.bakluke, dobbelisolerte glass, ny mittkonsol tråløs lader, mørke lister og økt rekkevidde for å nevne noe.
I kjent stil kommer Tesla med finesser du ikke visste at du trengte – og som du etter en stund ikke skjønner at du har klart deg uten. Det er sånn lidenskap oppstår.Vi er fristet til å kalle hele den midtstilte 15-tommers skjermen en slik finesse. Herfra kan du styre de fleste tenkelige funksjoner på en bil – og en hel rekke utenkelige.
Betjeningen er stort sett intuitiv, og skjermen reagerer lynraskt. Etter noen timer i en Model 3 blir alle andre førermiljøer forhistoriske. En stor skjerm er selvsagt ikke unikt. Den er litt større i både Model S og i Model X. Forskjellen er at i Model 3 får du ikke informasjon andre steder enn på denne skjermen.Rett foran føreren finnes bare et ratt og en smal horisontal ventilasjonsåpning over en bred pyntelist i imitert treverk, før du stirrer gjennom en stor frontrute og nærmest rett ned i asfalten. Interiøret løfter minimalismen til et nytt nivå.Oversikten framover er formidabel – og uvant. Berøringsskjermen har du i høyre øyekrok, og aller nærmest: Hastighetsmåleren. Helt uproblematisk etter noen mils kjøring.
Det omfattende nettverket av superladere er naturligvis et stort pluss – og gir en Tesla-eier et solid forsprang på andre elbil-eiere. Spesielt når du trolig også har den beste rekkevidden.
Bagasjeromsvolumet er oppgitt til 425 liter, inkludert rommet under panseret. I motsetning til et par konkurrenter, som vi mistenker for å skryte på seg bagasjeplass, framstår Tesla som litt beskjeden her.Bagasjerommet virker rett og slett en god del større enn oppgitt.
- 5år/100.000km Garanti fra førstegangs registreringsdato.
- 8 år eller 160.000 km, avhengig av hva som inntreffer først, med minimum 70 % retensjon av batterikapasiteten i løpet av garantiperioden.
BILEN ER UTSTYRT MED BLANT ANNET:
-Matrix Lys
-Ladekabel type 2
-Ladekabel til vanlig stikkontakt (nødlader)
- Autopilot
- Ryggekamera bak og på sidene
- Navigasjon
- Skinnseter
- Tesla calipere i rødt
- Performance pedaler
- Performance bremser
- Elektrisk innfellbare sidespeil
- Parkeringssensor foran og bak
- Tesla app: GPS overvåkning, starte varme/kulde, starte/stoppe lading, åpne/låse bil, horn, starte bil uten bilnøkkel
Finansiering:
• Nedbet. over 10 år: 2 763,- pr. mnd.
• Nedbet. over 7 år: 3 484,- pr. mnd.
• Nedbet. over 5 år: 4 469,- pr. mnd.
• Nedbet. over 3 år: 6 798,- pr. mnd.
Priser ved 35% egenkapital og basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig pris.
Nå har du muligheten å vinne et reisegavekort på hele 15.000 Kr Vi trekker ut EN vinner av de som kjøper bil av oss i Januar eller Februar!
Spørsmål om denne bilen ? Ta kontakt med oss :
Marius Dreyer
Tlf 90412911
Mail:
Bård Sørensen
Tlf 45610986
Mail:
Vi leverer biler i hele Norge som f.eks i Svolvær, Sortland, Finnsnes, Tromsø, Alta, Hammerfest, Kirkenes, Bodø, Mo i Rana, Trondheim, Bergen, Oslo.
Ta kontakt for en hyggelig pris.
NB! VI OPPLEVER AT SVAR FRA OSS VIA FINN.NO HAVNER I SØPPELBOKS TIL KUNDENE VÅRE. SJEKK DENNE DA VI ALLTID BESVARER MAILENE VI FÅR.
Veiledning og rådgivning
Vårt fokus er at du som kunde føler deg godt ivaretatt. Vi veileder og rådgiver deg gjennom hele prosessen.
Våre biler
Vi har et bredt utvalg av brukte person - og varebiler i alle prisklasser.
Har vi ikke bilen du leter etter vil vi kunne ta utfordringen med å finne rett bil til deg.
Innbytte
Innbytte av bil?
Send oss bilens registreringsnummer, km. stand og relevant ekstrautstyr så vurderer vi innbytte i på alle biler.
Vi kjøper din bil
Om du ønsker å selge bilen din til oss kan vi gjøre det.
Finansiering
Vi har samarbeidsavtale med DNB og Santander og er behjelpelig med fullfinansiering fra kr. 0 i egenkapital, med nedbetalingstid på opptil 10 år. Konkurransedyktige betingelser!
Forsikring
Vi samarbeider med Tryg, Enter Forsikring ,Gjensidige og IF for at du skal få den beste forsikringen tilpasset dine behov.
Våre samarbeidspartnere tilbyr:
- Skibokser fra Packline og THULE
- Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
- Ettermontering av tilhengerfeste
- Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
- Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
- Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
- Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
- Bagasjebokser
- Sykkelstativ
- Kano/kajakk holder
- Skiholder
- Lasteholdere
Våre åpningstider er:
Mandag til Fredag 0800 til 1600
Lørdag etter avtale
Søndag stengt
Vi tar forbehold om feil i annonsene våre, er det utstyr som er veldig viktig for din del så spør oss gjerne om dette er på bilen.
HUSK Å TA MED BANK ID VED REGISTRERING.