Dette objektet selges på nettauksjon hos Auksjonen.no. Vennligst oppgi auksjonsnummer 472022 ved kontakt med oss.
For mer informasjon eller for å registrere bud kan du trykke på linken "Gå til denne auksjonen" som vises nedenfor knappen for å sende melding.
-----------
Om dette objektet:
HØYDEPUNKTER FRA UTSTYRSLISTE:
- Automatgir
- Firehjulstrekk
- Seter i helskinn
- Cruisekontroll
- Parkeringssensorer
Selger opplyser:
Selger bilen som repobjekt da bilen har en defekt dyse og og ikke EU-godkjent.
Har kjøpt deler for å reparere den men får ikke tid til det.
Antirustbehandlet hos Kampen / Saga Antirust 2012, 2015, 2019, 2023
Servicebok og kvitteringer for hele bilens levetid kan fremlegges.
Byttet bremser og av kondenser 2023.
Byttet turbo i 2023 ny vinterdekk og dynamo 2024
Deler som må byttes for eu er:
Stabstsg VF
Ytre styreledd HF
Flexirør.
Motorlampe lyser dpf feil og dyse.
Anbefaler ikke å kjøre bilen da har den en defekt dyse.
Veldig pen innvendig med tanken på alder.
Jeg har skrevet alt jeg vet om bilen.
Bilen er veldig gammel og har sine egne feil og derfor selges den som den er som repobjekt.
Det oppfordres alltid til å se/prøve objektet før bud legges.
Ta kontakt ved spørsmål før bud.
Benytt knappen "Send melding til selger"
Se beskrivelse.
EU-kontroll
Sist godkjent
31.03.2023
Frist for godkjent EU-kontroll
27.01.2025
Omregistreringsavgift dekkes av kjøper : 1900,-
Siste EU-kontroll: 31.03.2023
Neste EU-kontroll : 27.01.2025
Informasjon over kan være feil og er kjøpers ansvar å sjekke opp før budgivning. Send SMS til 2282 eller sjekk http://www.vegvesen.no/Kjoretoy/
OBS! Kjøretøy må være EU-godkjent før eksport/finansiering.
INNBYTTE?
Vi tar ikke innbytte, men selger gjerne din nåværende bil til markedspris gjennom vår åpne auksjonsløsning. Ta kontakt for verdivurdering, så hjelper vi deg med en smidig salgsprosess!
FINANSIERING?
Ønsker du å motta tilbud om finansiering og forsikring av dette objektet? Send meg en mail på
EXPORT:
If this objekt is exported buyer must contact seller BEFORE making a bid making sure seller is willing to sell for export and documents for export can be provided or are available. This is buyers responsibility.
Viktig informasjon :
- Alle tinglyste heftelser slettes ved salg med mindre annet er opplyst
- Feil om EU godkjenning kan forekomme så kontakt vegvesen for rett info
- Les tilstandsrapport/egenerklæring/beskrivelse før budgivning
For mer informasjon om objektet og budgivning besøk vår nettside Auksjonen.no - Norges største nettauksjon.
Objektet selges på nettauksjon på siden www.auksjonen.no, for direkte link til objektet trykk på linken "Gå til denne auksjonen" som finnes under "Nyttige lenker".
Bedrifter og privatpersoner kan selge hos Auksjonen.no. Les mer på https://info.auksjonen.no/selge-hos-oss.
Om Auksjonen.no: Auksjonen.no er Norges største nettauksjon for kjøp og salg av maskiner, kjøretøy og utstyr.
Vårt hovedkontor er i Tønsberg, og vi har totalt 140 ansatte.
Det siste året er mer enn 50 000 objekter solgt på auksjonen.no. Vi har daglig rundt 55.000 besøk på vårt nettsted, og mer enn 5 000 nye registrerte brukere hver måned.
Vi ønsker å skape en smidig, trygg og enkel opplevelse for både kjøper og selger. Når maskiner, kjøretøy og utstyr selges gjennom oss har vi system, rutiner og erfaring som sikrer nettopp dette.