Pen Kia e-Soul som er kijøpt ny i Norge.
Moderne teknologi og optimal komfort!
Nybilgarantien er gyldig frem til 12.11.2028/150.000 km - det som først inntreffer. Dette gir deg det beste utgangspunktet for et forutsigbart og trygt bilhold.
Bilen er fulgt opp med service. Siste service ble utført i september 2024 ved 64.944 km. Frist for EU kontroll 12.11.2025.
Vi har gleden av å tilby en usedvanlig velutstyrt 2022-modell Kia e-Soul som har gått 75,000 kilometer. Denne bilen kombinerer innovativ teknologi med høy komfort, og er perfekt for deg som ønsker en bil med både stil og praktiske løsninger.
**Sikkerhet og førerassistanse:**
Kia e-Soul er utstyrt med avanserte sikkerhetsfunksjoner, inkludert automatisk nødbremsassistanse (AEB) som dekker både fotgjengere og kjøretøy i høy og lav hastighet. Blindsoneovervåking, filskiftvarsler med dynamiske funksjoner, tretthetsvarsler, og trafikkskiltleser bidrar til å gjøre hver kjøretur trygt fremkommelig. Du vil også dra nytte av et stabilitetssystem og antispinn for økt kontroll på veien.
**Komfort og bekvemmelighet:**
Interiøret byr på en rekke komfortfunksjoner som gjør hver reise til en glede. Den elektriske setereguleringen foran, oppvarmet multifunksjons skinnratt, samt oppvarmede seter foran og bak, sikrer behagelig kjøring i alle årstider. I tillegg gir midtarmlene bak, høydejusterbart førersete med korsryggjustering, og et premium lydanlegg med 10 høyttalere enestående komfort og underholdning underveis.
**Teknologi og tilkobling:**
Opplev optimal tilkobling med et moderne navigasjonssystem, Bluetooth mobiltelefoni, samt USB-tilkobling. Med head-up display og kjørekomputer får du all nødvendig informasjon enkelt tilgjengelig under kjøringen. Ryggekamera, parkeringssensorer foran og bak, og elektrisk innfellbare og oppvarmede speil gjør parkering og manøvrering enkelt og stressfritt.
**Eksteriør og stil:**
Designet er komplett med LED hovedlys, kjørelys og kurve/tåkelys som lyser opp veien foran deg. Lakkert speil og støtfangere, mørke ruter for ekstra personvern, og stilige aluminiumfelger gir bilen et moderne og raffinert utseende.
Bilen leveres selvfølgelig med hurtiglader og ladekabel, samt to sett nøkler.
Denne Kia e-Soul kombinerer overlegen komfort, avansert teknologi og pålitelig sikkerhet i en og samme pakke. Kontakt oss i dag for mer informasjon eller å avtale en prøvekjøring. Dette er bilen som gir deg alt opplev selv hva som gjør Kia e-Soul til et fremragende valg!
FØLG OSS GJERNE PÅ FACEBOOK OG INSTAGRAM:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063612116304
https://www.instagram.com/bruktbilmollerbiljessheim
Alle våre bruktbiler leveres med tilstandsrapport.
Utover kan vi tilby en rekke tilvalg som:
- Finansiering gjennom Møller Bilfinans med gunstige betingelser.
- Merkeforsikring
- Ettermontering av motorvarmer, takstativ, hengerfeste, Dab, ladesystem etc.
- Takboks fra kjente aktører som: Thule, Skiguard, Packline, mm.
Ved registrering har vi AUTOREG, husk å medbringe kodebrikke for BankID dersom du ikke har BankID på mobil.
Sett gjerne på ditt telefonnummer ved henvendelser, slik at vi lettere kan komme i kontakt med deg.
Har du innbytte bil?
Send oss mail, så får du raskt svar på hva vi kan tilby deg i innbytte.
Vi trenger info som:
- Reg.nr
- Km. stand
- Utstyrsnivå/girtype
- Vi er behjelpelig med innløsning av restlån!
Velkommen til Møller Bil Jessheim en VW, Audi og Skoda forhandler som har godt fotfeste på øvre Romerike. Vi er ca.85 ansatte som gjør vårt beste for at du som kunde skal få en svært god bilopplevelse. Den minste ting du lurer på så er det bare å spørre.
Geografisk holder vi til 10 minutter i fra Gardermoen, så vi har derfor muligheten til å hente deg/dere på flyplassen.
Tar forbehold om trykkfeil i annonsen.