Velkommen til Auto Select AS
Vi setter fokus på service, kvalitet og sikkerhet ved hver handel.
Auto Select AS tilbyr: KJØP - SALG - INNBYTTE - FORMIDLING - FINANSIERING - FORSIKRING
Vi svarer alltid! Sender du oss melding via finn.no vil du få svar på mail.
Legg gjerne igjen telefon nummer i meldingen.
-------------------------------------------------------------------------------------------
En tøff og velholdt Subaru Outback 2.0L 2015 modell er ankommet våre lokaler!
Er du på utkikk etter en bil som har bra driftsikkerhet, tøft utseende og kommer seg frem overalt? Da er en Subaru Outback midt i blinken!
Med sin 2.0L motor som yter 150 hester og firehjulsdriften til Subaru er det få steder du ikke kommer frem om vinteren.
Bilens lave tyngdepunkt, på grunn av boksermotoren, og det symmetriske firehjulstrekk-systemet har alltid bidratt til trygge og gode kjøreegenskaper på Outback. Det følger selvfølgelig denne modellen også opp. Bakkeklaringen på 20 cm. er også bra og gir svært god framkommelighet.
Vindsus og motorstøy er betydelig redusert. På motorveier marsjer man uanstrengt, stille, komfortabelt og behagelig i 110 km/t.
Bagasjeplassen har også blitt større og den svelger nå unna 512 liter. God plass til å ha med seg det du trenger, dessuten er det rette flater og lett å pakke.
Kom innom for både å se og prøve din neste bil!
Noe utstyr som kan nevnes:
- Navigasjon
- DAB
- Navigasjon
- Automat
- Hengerfeste, 2000KG
- Firehjulsdrift AWD
- EL.justering av sete
- Adaptive cruise control
- Multifunksjonsratt
- Rattgir
- Automatiske kjørelys
- Ryggekamera
- Tåkelys
- Skinn
- Elektriske speil
- Innfellbare speil
- Setevarmer
- El vinduer
++
EU-godkjenning
Bilen er nylig eu-godkjent : 27.01.2027
Bilen er tunet steg 1- og kodet ut egr-ventil
Servicehistorikk:
26 443 KM
59 380 KM
86 226 KM
101 796 KM
108 932 KM
114 389 KM
121 626 KM
152500 KM Leveres med ny service
- WALK IN
DRIVE OUT
Vi tar innbytte av din bil
Auto Select AS vokser stadig og trenger derfor mer bruktbil.
Ønsker du å kjøpe ny bil av oss men har en innbytte bil, det meste kan være aktuelt for oss. Ta kontakt for et uforpliktende tilbud på mail:
Vi selger bilen din
Vi tar også imot biler i kommisjon. Dvs at vi klargjør, annonserer, fotograferer og selger bilen for deg. Du får avtalt sum på konto så fort bilen er solgt. Ta kontakt for mer informasjon.
Vi har svært konkurranse dyktige finans avtaler gjennom våre samarbeidspartnere som Santander og Nordea Finans
Ta kontakt for uforpliktet tilbud!
Vi er stolt samarbeidspartner av Gjensidige forsikring og IF forsikring
Vi har landets beste og rimeligste forsikringsavtaler, og har gleden av å kunne tilby våres kunder dette.
Ta kontakt med oss om pristilbud
Garanti og sikkerhet
Vi samarbeider med fler av Norges ledende garantileverandør som Fragus group AS og Autoconcept AS. Vi kan tilby garanti fra 6 mnd og kan forlenges med pristillegg opptil 36 mnd. Ta kontakt for priser!
Vi utfører utleveringsrapport på alle våre biler.
Auto Select medlem i Norsk bilbransjeforbund (NBF), Norges bruktbilgruppen, og Mobility Pool
Dette gir deg en økt sikkerhet på at du handler med en trygg og profesjonell forhandler.
Auto Select er godkjent autoreg-forhandler av Statens Vegvesen.
Dette vil for deg som kunde si at vi har muligheten til å registrere bilen kjapt og enkelt til alle døgnets tider da vi har skilter på lager.
kjør hjem i ny bil, samme dag!
Husk å ta med bank ID for signering av lånedokumenter/finansering og omregistrering.
Ekstra utstyr og andre ønsker
Våre samarbeidspartnere har konkurranse dyktige priser på alt av ekstra utstyr
Ønsker du ettermontering av hengerfeste, soting av ruter, motor/kupevarmer, DAB-adapter, 1000-metere, takstativ til ski/sykler/osv., ta kontakt for priser.
Vi har også gode samarbeidspartnere innen dekk og felg, send oss gjerne en mail for mer info.
Vi har også avtale med folieringspesialister, ta kontakt for prisstilbud.
Levering og transport av kjøretøy
Vi kan transportere bilen over hele Norge, spør oss gjerne om pristilbud på frakt til ditt hjemsted.
Vi henter deg også på togstasjonen Hamar eller Elverum om du kommer med tog. Toget kommer direkte fra Gardermoen og turen derfra tar ca 50 minutter. Ring oss i forkant for avtale. Vi kan også vise frem biler utenom åpningstider etter avtale.
Besøksadresse:
Torolf Storsveens veg 27
2411 Elverum
25 km fra Hamar
138 km fra Oslo
Ta gjerne kontakt med en av våre selgere for en uforpliktende og hyggelig bilprat!
Denis Shala
Tlf: 965 10 563
Ole Helgesen
Tlf: 979 79 027
Trond Rudshagen
Tlf: 458 02 052
Arber Ibishi
Tlf: 995 60 468
Fellestlf: +47 625 92 000
Hjemmeside : www.Autoselect.as
*Vi tar forbehold om taste- og skrivefeil i annonsene. Vi lever av kundetilfredshet og vi prøver å gi en så korrekt informasjon om bilene som mulig, men vi tar likevel forbehold om at feil i annonsen kan forekomme. Er det noe som er veldig viktig for deg, er det fint om du spør spesifikt om dette.
*Bruk av våre annonsebilder skal ikke skje uten vårt samtykke.
Finansiering:
• Nedbet. over 3 år: 4 405,- pr. mnd.
Priser ved 35% egenkapital og basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig pris.
- GASELLE 2024
AUTO SELECT AS har blitt kåret til gasellebedrift i 2024 av Dagens Næringsliv.
Kun et fåtall bedrifter i Norge som får denne utmerkelsen.
Gasellene er en av Norges raskest voksende og mest vellykkede bedrifter.