![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/2/vertical-0/14/1/390/616/191_10efae61-c9d2-47d8-aa56-7a0e2c586379.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/2/vertical-0/14/1/390/616/191_10efae61-c9d2-47d8-aa56-7a0e2c586379.jpg)
2.0TDI 150HK dsg 4motion Lang/Fj.Webasto/S.dør.v.s/Kro
2018
125 000 km
Automat
Diesel
Totalpris
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Denne Volkswagen Transporteren fra 2018 lang type ,er den perfekte kombinasjonen av stil, komfort og funksjonalitet. Med LED-lys, elektriske speil og en kraftig tilhengerfeste, er denne bilen klar for enhver utfordring. De lekre sommerdekkene på lekre aluminiumsfelger vil gi deg en glatt og behagelig kjøreopplevelse, mens vinterdekkene vil sikre trygg kjøring selv på de mest utfordrende veiene. Med regnsensor. Og med funksjoner som adaptiv cruise control, parkeringsvarmer og Bluetooth-håndfri, vil du nyte en stressfri og komfortabel kjøretur uansett hvor du skal. Denne Transporteren har også en DAB+ radio . Med en imponerende kjørelengde på 125 000 km, er denne bilen klar.Dette er lang type med to skyvedører. Delte bakfører.
Service på km30000-km61000-km101000-km125000.
Velkommen til Hvam CarTrade as Sjølisand i Rendalen for en hyggelig bilprat.
Finansiering.
Forsikring.
.
Vi har avtale med Staten Vegvesen og har direkte tilgang i Autoregg. Om du ønsker bilen levert med det samme, så ta med bankId så får vi det til, vi har skiltene i safen.
Åpningstidene til butikken
Etter avtale
Ring gjerne å avtal prøvekjøring av bilen.
Denne bilen selges med AutoConcept XtraGaranti Bronse (6 md. / 5 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportBilen selges av et sertifisert medlem av Bruktbilgruppen. Når du kjøper bil av en forhandler som er sertifisert medlem av Bruktbilgruppen, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge Bruktbilgruppens etiske retningslinjer og som har gjennomgått et sertifiseringskurs. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Mer om fordelene ved å handle av et sertifisert medlem i Bruktbilgruppen.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.