Bildegalleri

Gårdsplassen

Lys og innbydende leilighet til leie sentralt i Fredrikstad/​ Bydalen. Vestvendt terrasse, flott hage & beliggenhet

Kart med kartnålLARS AMUNDSENS VEI 4, 1604 Fredrikstad
Månedsleie
13 000 kr
Depositum
29 000 kr

Nøkkelinfo

Primærrom
56 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
2
Etasje
1.
Leieperiode
01.03.2025 - 01.03.2027
Bruttoareal
68 m²

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Delvis møblert
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Ingen gjenboere
Peis/Ildsted
Rolig
Sentralt
Utsikt

Beskrivelse

Lars Amundsens vei 4 ligger i et rolig og tilbaketrukket område, men likevel kort gangavstand til sentrum, togstasjon og Cicignon. Leiligheten er lys og luftig, og ligger i 1. etasje i en tomannsbolig. Fra vestvendt terrasse har leiligheten en flott utsikt mot hage.

Leiligheten har nylig blitt renovert, kjøkken og bad. Flislagt gulv med varmekabler på badet. Kjøkken med oppvaskmaskin og komfyr. Soverom med garderobeskap. Leiligheten disponerer en uisolert utebod og parkering i gården.

Dette er en fin leilighet for par eller single mennesker, med nærhet til alle byens fasiliteter.
Med 5 min gange til togstasjonen kommer du deg til Oslo på under 1 time.

Send meg en melding og fortell litt om deg selv og hvorfor du ønsker å leie, så avtaler vi visning nærmere.

Langtidsleie ønskelig
Røyking ikke tillatt
NAV - garanti / husleiegaranti ønskes ikke.

Visning

Visning etter avtale

Profilinfo

Du må være logget inn for å se profilen

Trenger du en kontrakt?

  • Hakemerke
    Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
  • Hakemerke
    Digital signering
  • Hakemerke
    Gratis tjeneste
  • Hakemerke
    Godkjent av Forbrukerrådet

Nærområdet

Kart med kartnålLARS AMUNDSENS VEI 4, 1604 Fredrikstad

Annonseinformasjon

FINN-kode393699411
Sist endret16. feb. 2025 07:48

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.