Velkommen til Auto Select
Vi tilbyr: KJØP - SALG - INNBYTTE - KOMMISJON - FINANSIERING - FORSIKRING - GARANTI
Auto Select er medlem i Norges bilbransjeforbund (NBF), Norges bruktbilgruppen, og Mobility Pool
Dette gir deg en økt sikkerhet på at du handler med en trygg og profesjonell forhandler.
Vi har levering av biler over hele Norge.
Dersom du bor langt unna så har vi mulighet for video visning av bilen og levering gjennom våre samarbeidspartnere.
NB! Har du ikke fått svar på din mail du sendte oss? Vi opplever at noen av våre mail havner i søppelposten/spam-filteret. Sjekk også denne når du leter etter svar fra oss, eventuelt ring oss dersom det er manglende svar, vi svarer alltid!
Volvo XC 90 T8 Twin Engine Inscription har ankommet våre lokaler!
For ladbare hybrider handler veldig mye om rekkevidde. Det er tross alt den som sørger for besparelsen når det kommer til drivstoffkostnader.
Samlet effekt er hele 407 hestekrefter og et moment på 640 Nm. Det gjør at den store SUV-en gjør unna sprinten fra 0–100 km/t på bare 5,9 sekunder. Det er veldig raskt! Girkassen er i kjent Volvo-stil en 8-trinns automat, som passer bilen godt med presise og komfortable skift.
Bilen er nesten fem meter lang, men godt utsyn og god oversikt gjør den allikevel lettkjørt. Styringen er både lett og presis og gir god følelse med vei og underlag. Dette eksemplare er utstyrt med Volvos velkjente luftfjæring. Det er lite å si på komforten, samtidig som understellet er såpass stramt at det hinter bitte-litt mot det sporty.
Tradisjonelt har plass og interiør vært en av Volvos aller sterke sider. Slik er det fortsatt. Plassen i forsetene er ikke bare god. De er svært bekvemme også. Selvfølgelig er hele interiøret nydesignet. Moderne, intuitivt og elegant. Ikke direkte lekent og overraskende - mer modent og gjennomtenkt. Plassen i baksetene, som kan justeres fram og tilbake, er svært god. I tillegg er komforten her også god.
De to bakre setene - som enkelt kan felles ned når de ikke er i bruk, er langt mer enn de vanlige nødsetene. Mennesker under 175 cm sitter godt og sikkert også her. I tillegg har bilen 350 liter bagasjerom (nesten like mye som en VW Golf) med alle setene i bruk. Som femseter øker dette til 695 liter. Altså type svært stort.
Medfølger:
-Sommerhjul
-Vinterhjul
-Avtagbart hengerfeste
Garanti:
- På denne bilen kan det mot ett tillegg i pris kjøpes utvidet bruktbilgaranti. Ta kontakt med en av våre selgere for ett pris tilbud!
Vedlikehold/servicehistorikk:
- 13.990 km
- 31.660 km
- 51.320 km
- 75.740 km
- 103.661 km
- 135.011 km
- 185.011 km
EU Godkjenning:
- Bilen er EU godkjent til juni 2026
Farge:
4192 / sabile Gray
Innvendig:
Ra00 / Sort Nappa Skinn
Utstyr:
- Kompass i innvendig speil
- Solgardin,bakre sidedører
- Head Up display
- Ryggmassasje i forsetene
- Parkeringskamera 360°
- Carplay
- Bowers&Wilkins
- Luftfjæring FourC chassi
- Intellisafe Surround
- Nappa Skinn ventilert
- Intellisafe Assist
- Panel, Linear Walnut
- Forber. belyste stigtrinn
- Inscription pakke XC90
- El.justb. førerstol/minne
- Parkeringsvarmer m timer
- SIPS sidekollisjon.besky.
- Panoramasoltak
- Bakkestartassistanse
- El.just pass.sete m minne
- Keyless Drive
- Oppvarm baksete,ytterside
- Volvo On Call
- Trafikkskilt-informasjon
- Krom sidelister nede utv.
- DAB+ Radio
- Oppvarmet ratt
- Doble integr. eksosrør
- Koll.varsling m/autobrems
- Handsfree åpning, bakluke
- WALK IN
DRIVE OUT
Vi tar innbytte av din bil
Auto Select AS vokser stadig og trenger derfor mer bruktbil.
Ønsker du å kjøpe ny bil av oss men har en innbytte bil, det meste kan være aktuelt for oss. Ta kontakt for et uforpliktende tilbud på mail:
Vi selger bilen din
Vi tar også imot biler i kommisjon. Dvs at vi klargjør, annonserer, fotograferer og selger bilen for deg. Du får avtalt sum på konto så fort bilen er solgt. Ta kontakt for mer informasjon.
Vi har svært konkurranse dyktige finans avtaler gjennom våre samarbeidspartnere som Santander og Nordea Finans
Ta kontakt for uforpliktet tilbud!
Vi er stolt samarbeidspartner av Gjensidige forsikring og IF forsikring
Vi har landets beste og rimeligste forsikringsavtaler, og har gleden av å kunne tilby våres kunder dette.
Ta kontakt med oss om pristilbud
Garanti og sikkerhet
Vi samarbeider med fler av Norges ledende garantileverandør som Fragus group AS og Autoconcept AS. Vi kan tilby garanti fra 6 mnd og kan forlenges med pristillegg opptil 36 mnd. Ta kontakt for priser!
Vi utfører utleveringsrapport på alle våre biler.
Auto Select medlem i Norsk bilbransjeforbund (NBF), Norges bruktbilgruppen, og Mobility Pool
Dette gir deg en økt sikkerhet på at du handler med en trygg og profesjonell forhandler.
Auto Select er godkjent autoreg-forhandler av Statens Vegvesen.
Dette vil for deg som kunde si at vi har muligheten til å registrere bilen kjapt og enkelt til alle døgnets tider da vi har skilter på lager.
kjør hjem i ny bil, samme dag!
Husk å ta med bank ID for signering av lånedokumenter/finansering og omregistrering.
Ekstra utstyr og andre ønsker
Våre samarbeidspartnere har konkurranse dyktige priser på alt av ekstra utstyr
Ønsker du ettermontering av hengerfeste, soting av ruter, motor/kupevarmer, DAB-adapter, 1000-metere, takstativ til ski/sykler/osv., ta kontakt for priser.
Vi har også gode samarbeidspartnere innen dekk og felg, send oss gjerne en mail for mer info.
Vi har også avtale med folieringspesialister, ta kontakt for prisstilbud.
Levering og transport av kjøretøy
Vi kan transportere bilen over hele Norge, spør oss gjerne om pristilbud på frakt til ditt hjemsted.
Vi henter deg også på togstasjonen Hamar eller Elverum om du kommer med tog. Toget kommer direkte fra Gardermoen og turen derfra tar ca 50 minutter. Ring oss i forkant for avtale. Vi kan også vise frem biler utenom åpningstider etter avtale.
Besøksadresse:
Torolf Storsveens veg 27
2411 Elverum
25 km fra Hamar
138 km fra Oslo
Ta gjerne kontakt med en av våre selgere for en uforpliktende og hyggelig bilprat!
Denis Shala
Tlf: 965 10 563
Ole Helgesen
Tlf: 979 79 027
Trond Rudshagen
Tlf: 458 02 052
Arber Ibishi
Tlf: 995 60 468
Fellestlf: +47 625 92 000
Mail:
Hjemmeside : www.Autoselect.as
*Vi tar forbehold om taste- og skrivefeil i annonsene. Vi lever av kundetilfredshet og vi prøver å gi en så korrekt informasjon om bilene som mulig, men vi tar likevel forbehold om at feil i annonsen kan forekomme. Er det noe som er veldig viktig for deg, er det fint om du spør spesifikt om dette.
*Bruk av våre annonsebilder skal ikke skje uten vårt samtykke.
Finansiering:
• Nedbet. over 5 år: 5 220,- pr. mnd.
• Nedbet. over 3 år: 8 272,- pr. mnd.
Priser ved 35% egenkapital og basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig pris.
- GASELLE 2024
AUTO SELECT AS har blitt kåret til gasellebedrift i 2024 av Dagens Næringsliv.
Kun et fåtall bedrifter i Norge som får denne utmerkelsen.
Gasellene er en av Norges raskest voksende og mest vellykkede bedrifter.