Dette objektet selges på nettauksjon hos Auksjonen.no. Vennligst oppgi auksjonsnummer 473640 ved kontakt med oss.
For mer informasjon eller for å registrere bud kan du trykke på linken "Gå til denne auksjonen" som vises under "Nyttige lenker".
-----------
Om dette objektet:
2021 Id 3 Pro.
Kjekk elbil med god rekkevidde, 422wltp.
Eu godkjent til 11-2026.
Utstyr:
Parkeringssensorer
Navi
Cruise
Varme i seter
+++
Sommer og vinterdekk følger med.
Følger med 2 stk ladekabler
Service utført ved 41 246 km den 14/2-23
(50.000km, 2år intervall på disse)
EXPORT:
Vognkort part 1 in car (part 2 ca be ordered)
Skilter ligger hos selger og bil kan registreres via Autoreg, husk BankID.
Liten skade under førerdør og noe riper rundt.
Varsler om slitt bremsebelegg.
Eu godkjent til 11-2026.
For mer informasjon om objektet og budgivning besøk vår nettside Auksjonen.no - Norges største nettauksjon.
Objektet selges på nettauksjon på siden www.auksjonen.no, for direkte link til objektet trykk på linken "Gå til denne auksjonen" som finnes under "Nyttige lenker".
Bedrifter og privatpersoner kan selge hos Auksjonen.no. Les mer på https://info.auksjonen.no/selge-hos-oss.
Om Auksjonen.no: Auksjonen.no er Norges største nettauksjon for kjøp og salg av maskiner, kjøretøy og utstyr.
Vårt hovedkontor er i Tønsberg, og vi har totalt 140 ansatte.
Det siste året er mer enn 50 000 objekter solgt på auksjonen.no. Vi har daglig rundt 55.000 besøk på vårt nettsted, og mer enn 5 000 nye registrerte brukere hver måned.
Vi ønsker å skape en smidig, trygg og enkel opplevelse for både kjøper og selger. Når maskiner, kjøretøy og utstyr selges gjennom oss har vi system, rutiner og erfaring som sikrer nettopp dette.