Bildegalleri
Hundetrening i april
Beskrivelse av varen
Har du en hund du gjerne skulle hatt hjelp med? I april har du mulighet til å delta på veiledning i gruppe!
Gjennom tre uker skal vi i hovedsak ha fokus på trygghet og samarbeid. Vi skal jobbe med enkle øvelser og ha det moro! Du vil også få muligheten til å få veiledning tilpasset deg og din hund. I løpet av treningsperioden vil du få små tips og triks som kan gjøre hverdagen med hund enda bedre.
Dere får øvelser å jobbe med og veiledning på fellestreningen. Vi går gjennom dette sammen. Her kan du ikke forvente at hunden din skal klare å lære. Det er mye annet som skjer rundt, og når vi skal lære noe så trenger vi ro og fokus. Hovedjobben må skje hjemme! Innlæring skjer i rolige og kjente omgivelser. Det er derfor viktig at dere jobber godt med øvelsene og tilbakemeldingene mellom samlingene. Du vil få lekse fra gang til gang, og du har mulighet til å spørre om hjelp eller mer veiledning når du måtte trenge det.
Når du skal være med på trening med meg så er det viktig at du er åpen for å lære om positiv og belønningsbasert hundetrening.
Jeg er utdannet hos Innlandet Hundesenter hvor jeg har fått innføring i atferd, hundens språk og problemløsning. Jeg har også fullført kurs hos Nordisk heste- og hundeterapiskole i klostell, eteriske oljer for dyr, treningslære, anatomi og fysiologi, triggerpunkter og stretching. I tillegg til dette har jeg erfaring etter å ha jobbet på kennel (oppdrett), jeg har deltatt på flere kurs og webinarer (også om jakthunden), lest flere bøker, og jeg har holdt flere kurs og samlinger gjennom de siste fem årene (både en til en og i gruppe). Jeg har trent flere ulike hunder av ulike raser og aldre, og også studert hunder i ulike miljøer. Selv så har jeg vokst opp med hund, og nå har jeg to egne hunder; en bichon havanais og en mellompuddel.
Alder: ingen øvre eller nedre grense.
Dato: 01.04., 08.04. & 15.04
Klokkeslett: 17:30 - 18:30.
Sted: Gjesåsen (etter avtale).
Ved interesse eller spørsmål; send melding så tar vi det derfra😊
OBS: jeg kjører en gruppe på maks seks ekvipasjer. Her er det førstemann til mølla!😉
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 18.2.2025 kl. 20:59 ・ FINN-kode: 394273110