Bildegalleri
Vakkert turmalin halskjede med sølv og vannmelon perler
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Kjønn: Unisex
Hovedmateriale/stein: Andre materialer
Annet materiale /stein: Sølv
Jeg virkelig elsker smykker, og har så alt for mange. Mange fler enn jeg rekker å bruke. Derfor selger jeg noen slik at de blir brukt og gir glede til noen andre. Dette halskjedet er helt nytt og ubrukt.
Dette er et helt nydelig nett flerfarget turmalin halskjede, med vakre runde perler i flott kvalitet turmalin. Flere av perlene er med vannmelon turmalin, og noen er også nydelig blå. Fargene ser rolige og duse ut i vanlig lys, og blir sterkere i sollys. Jeg har tatt bilder under forskjellige lysforhold. Halskjedet er drøye 56 + 3 cm, og perlene er ca 4 mm. Både lås og forlenger er i 925 sterling sølv. Halskjedet er godt og pent lagd. Sølvet er helt blankt. Et herlig halskjede.
Hvis du har noen spørsmål er det bare å spørre. Du kan både kjøpe via finn og vipps. Se gjerne mine andre annonser for samfrakt 😊✨️
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 21.2.2025 kl. 13:26 ・ FINN-kode: 394639167