Vi har nettopp fått inn en meget flott Audi A3 E-tron Ambition med 1.4 TFSI bensinmotor og en elektrisk motor, som tilsammen yter 204hk.
Solgt ny i Norge og kun to eiere siden ny. Særdeles godt holdt bil, med lav kilometerstand, full servicehistorikk og fersk tilstandsrapport med null feil/mangler. Bilen har noen få kosmetiske bruksmerker/bulker. Den har de siste 3 årene gått i Nord-Norge der veiene ikke saltes. Seter foran og bak, bagasjerom og interiør er skrubbet, damprenset og klargjort for ny eier.
Med en Plug In Hybrid kan du kjøre økonomisk og miljøvennlig i hverdagen, samt legge ut på langtur uten rekkeviddeangst. Med drive select funksjonen har du mulighet til å kjøre på ren elektrisk drift inntil 50 km. En svært fornuftig og god bil.
Fantastisk lettkjørt, drivstoffgjerrig, lett og sprek. 0-100 km/t er gjort på 7,6 sekunder med en meget god og sømløs S-Tronic autmatgirkasse.
Bør ses og prøves for riktig inntrykk, leveres med 6 mnd bruktbilgaranti.
Utstyr som er verdt å nevne:
• Multifunksjonsratt med flat bunn
• Audi Connect
• Førerassistent system
• Midtarmlene
• Oppvarmede seter i front
• LED Lys
• Start/stopp knapp
• Drive Select- comfort, auto, dynamic og individual.
• Panorama glasstak
• Radio/Bluetooth/DAB
• Parkeringssensor foran og bak
• Orginale gummimatter
• Sort taktrekk
• Isofix
• To soners Aut-Klima
• Takrails
• Ladekabel
• 2x Alu.felg. Sommerdekk er ok. Vinterdekkene er nye i 2023/Nokian m/pigg
• To nøkler
• Ryddig servicehistorikk
Veldig ryddig servicehistorikk på bilen:
23.05.2018 / 7 901 km
20.05.2019 / 13 236 km
29.05.2020 / 19 521 km
18.12.2020 / 29 079 km
06.01.2022 / 39 846 km
10.01.2023 / 52 465 km
10.04.2024 / 57 899 km
07.09.2024/ 86 723 km
Det tas forbehold om feil i utstyrslisten! Feil forekommer - hvis det er utstyr som er spesielt viktig for deg, anbefaler vi å dobbeltsjekke med oss.
Bilen selges som en outlet bil med outlet vilkår uten tilstandsrapport som gir begrensede muligheter for reklamasjoner. Garanti fra Autoconcept på 6 mnd følger bilen.
Bilen er fri for heftelser og klar for umiddelbar overtakelse. Kan leveres Mandag - Søndag uansett tid på døgnet etter avtale.
Vi ordner finansiering fra kr 0,- i egenkapital og opptil 10 år nedbetalingstid.
Finansiering:
• Nedbet. over 7 år: 1 767,- pr. mnd.
• Nedbet. over 5 år: 2 271,- pr. mnd.
• Nedbet. over 3 år: 3 459,- pr. mnd.
Priser ved 35% egenkapital og basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig pris.
VS Bil AS - Om oss
VS Bil As er enda et relativt nytt tilskudd i bruktbilbransjen. Vi har nå på kort tid blitt en svært etablert bruktbilforhandler i Drammen.
Siden brukthandelbevillingen vår lå på pulten i Mai 2024 - har vi siden solgt over 120 biler. Selskapet eies og drives av Emil Krogh og Patrick Throndsen. Vi er to gode kamerater med store ambisjoner og mål for VS Bil. Vi finner felles lidenskap i det vi driver med. Sammen har vi i flere år drevet med kjøp og salg av både bil og vannscooter, utleie og eventer innenfor den sistnevnte bransjen under firmaet Vannscooter Service As. Vi har servet og produsert så utrolig mange fornøyde kunder, og har ekstremt gode referanser og vise til. Nå drømmer vi om å utvide horisonten og ta et skritt videre for å bygge oss større. Vi har store mål, mye vi vil oppnå og mange utfordringer foran oss - vi kommer til å ta i bruk samme filosofi som har gitt Vannscooter Service dets suksess, med en utrolig stor kundekrets og de svært gode omtalene på ryktebørsen.
Ståpåvilje, tilpassingsdyktighet, kundeservice, trygghet og ikke minst kvalitet på det vi leverer.
Vi ønsker å drive en butikk kunden kan ha tillit til, en butikk som alltid stiller opp, og en butikk alltid viser forståelse for kundens behov, og ordner deretter. Perfeksjonisme og det å sette den siste lille prikken over i-en er utrolig viktig for oss. Vi vil strekke oss maksimalt, døgnet rundt og uansett hva.
Åpningstider - alltid åpent
Vi svarer på telefon og mail døgnet rundt etter beste evne. Tar vi ikke telefonen når du ringer - send oss en sms med hva det gjelder, og vi ringer opp.
Finansiering og forsikring
Gjennom våre samarbeidspartnere har vi flere alternativer for å tilby deg en god låneavtale og en trygg forsikring - effektivt, og på stedet.
Innbytte:
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det vi trenger for å gi deg et så nøyaktig tilbud som mulig er registreringsnummer, kilometerstand, generell informasjon om bilen, kosmetisk tilstand på eksteriør/interiør, tilstand på dekk og servicehistorikk. Er du ikke fornøyd med prisen vi kan tilby? Vi vil alltid gi kunder som handler bil av oss et godt tilbud på å selge bilen i kommisjon. Ved et slikt salg fungerer vi som en megler og fikser alt fra A-Å. Vi kan det og ta i bruk nettverk, kontakter og våre kanaler, som vil sørge for et raskt og effektivt salg som overhodet mulig. Oppgjør ved fullført salg.
Transport - Henting - Levering
Vi har samarbeidspartnere med flere transportører som kan hente og levere bil i hele landet for ekstremt gode priser. Enten på trailer, eller på fire hjul.
Ekstrautstyr
Ønsker du ettermontering/annet utstyr tilbehør som hengerfeste, ledbar, ekstra lys, motor/kupevarmer, soting av ruter, foliering, profilering, tuning, programmering (feks fjerne AdBlue) ekstra nøkler etc. - så ordner vi det meste!
Import
Vi har erfaring med import, kjøp og salg i utlandet. Finner du ikke bilen du vil ha innenfor landets grenser hjelper vi deg gledelig med dette.
Autoreg
Vi er en godkjent auto-reg forhandler av statengs vegvesen. Vi kan registrere og levere biler umiddelbart til alle døgnets tider, alle dager i året. BankID er nødvendig for registrering og signering av lånedokumenter, forsikring etc.
Vi tar forbehold om feil i annonse. Oppfordrer kjøper til å dobbelsjekke med oss dersom det er noe spesielt utstyr/annet som er viktig. Full utstyrsliste kan sendes på forespørsel.
OBS! Våre biler utenfor fabrikkgaranti selges alltid med outlet vilkår. Dvs at de er priset gunstig og lavt ift markedet, da med begrensede muligheter for reklamasjoner.