Bildegalleri
Hjemmestrikket genser
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Størrelse: XL
Type: Genser
Farge: Beige
Denne gensern var strikket i str M, men det ferdige produktet ble noe som ligner mer på en XL kanskje? Den ble i hvertfall litt vel stor for meg, og den er strikket i et superwash garn så jeg får ikke krympet den heller desverre. Velger da å selge den da jeg ikke orker å rekke opp å begynne på nytt.
Dette er en fin, hjemmestrikket genser med både mønster og struktur strikk. Halskanten er dobbel og den har forhøyning bak i nakken for en bedre passform.
Mål på gensern finnes på et av bildene. Jeg er 173 cm høy og er ganske så spinkel, når jeg har prøvd den på så når gensern halvveis nedpå lårene mine, så den passer nok bedre til noen som er både høyere og mer kraftig enn meg. Kan nok også brukes som en oversized genser for de som liker det.
Vaskeinstrukser ligger også som bilde.
Lyset på bildene viser ikke fargene så godt, men vil si at bilde 2 har mest likhet til fargene i virkeligheten.
Genseren er strikket i garnet Drops Karisma i fargene:
77 lys eik (bunnfarge)
56 mørk brun (nederste mønsterfarge)
54 beige melert (midterste mønsterfarge)
55 lys brunmelert (øverste mønsterfarge)
Kan sendes mot at kjøper betaler frakt
Sender med Posten
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 25.2.2025 kl. 00:48 ・ FINN-kode: 395210540