Dette objektet selges på nettauksjon hos Auksjonen.no. Vennligst oppgi auksjonsnummer 475354 ved kontakt med oss.
For mer informasjon eller for å registrere bud kan du trykke på linken "Gå til denne auksjonen" som vises under "Nyttige lenker".
-----------
Om dette objektet:
Ford Focus 120hk diesel med automat selges.
Grei Focus med 122725 kilometer.
Alufelger sommer og vinter
Sist service utført 11.09.24
2 sett nøkler
Lokasjon Arendal. Bilen må hentes av kjøper på hverdager mellom 07.30 og 15.30
EU-kontroll
Sist godkjent 19.03.2024
Frist for godkjent EU-kontroll 27.03.2026
- Sommerdekk er slitt
- Fremre foring bærearm bak bør skiftes
- Knekt fjør VSF
- Skiver og klosser begge sider bak må skiftes
- Hjullager VSB bør byttes
- Vinterdekk foran er OK. Bak er slitt
- Ingen data registrert for bytte av reg.reim
Klarlakk har sluppet bak på tak - se bilder
Noen bruksmerker og slitasje må man regne med.
For mer informasjon om objektet og budgivning besøk vår nettside Auksjonen.no - Norges største nettauksjon.
Objektet selges på nettauksjon på siden www.auksjonen.no, for direkte link til objektet trykk på linken "Gå til denne auksjonen" som finnes under "Nyttige lenker".
Bedrifter og privatpersoner kan selge hos Auksjonen.no. Les mer på https://info.auksjonen.no/selge-hos-oss.
Om Auksjonen.no: Auksjonen.no er Norges største nettauksjon for kjøp og salg av maskiner, kjøretøy og utstyr.
Vårt hovedkontor er i Tønsberg, og vi har totalt 140 ansatte.
Det siste året er mer enn 50 000 objekter solgt på auksjonen.no. Vi har daglig rundt 55.000 besøk på vårt nettsted, og mer enn 5 000 nye registrerte brukere hver måned.
Vi ønsker å skape en smidig, trygg og enkel opplevelse for både kjøper og selger. Når maskiner, kjøretøy og utstyr selges gjennom oss har vi system, rutiner og erfaring som sikrer nettopp dette.