
Bildegalleri

Godt brød like ved gangbro over til BI
Lys og fin leilighet med 5 soverom og stue sentralt mellom Danmarksplass/Damsgård
Michael Krohns Gate 35, 5057 Bergen- Månedsleie
- 37 000,–
- Depositum
- 74 000,–
Nøkkelinfo
- Internt bruksareal
- 100 m² (BRA-i)
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 5
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 01.08.2025
Fasiliteter
Beskrivelse
Er du student ved BI, Universitetet eller HVL? Eller jobber du i team for DnB? Da har vi leiligheten for deg! Denne romslige leiligheten ligger kun en kort gåtur unna nevnte studiesteder, DnB sitt hovedkontor ca ett minutt fra dør til dør. I gaten nedenfor finner man dagligvarebutikker ( Kiwi/rema) restauranter og en strandpromenade som er mye benyttet i fint vær. Kort vei til byfjellene er det også .
Leiligheten har fem gode soverom, perfekt for å romme alt du måtte trenge. Den sosiale stuen med åpent kjøkken er ideell for samvær, og kjøkkenet er utstyrt med alt av hvitevarer, dobbelt opp med kjøleskap og fremstår som relativt nytt.
I tillegg finner du et bad med dusj og et separat rom for toalett.
Ikke gå glipp av muligheten til å sikre en fin leilighet som kombinerer komfort og beliggenhet,i god tid før studiestart! Ta kontakt for å avtale visninger/informasjon.
Visning
Hybel.no
Nærområdet
Annonseinformasjon
FINN-kode | 395531378 |
---|---|
Sist endret | 27. feb. 2025 10:19 |
Referanse | leilighet-6-roms-michael-krohns-gate-35-bergen-1 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
Lignende annonser





