Sjåfør med klasse CE
Randstad AS avd. Tønsberg
- Frist Fortløpende
- Ansettelsesform Vikariat
Vi søker CE- sjåfør til langtransport
Telemark Godslinjer søker dyktige sjåfører til langtransport
Telemark Godslinjer er ein del av Telemark Bilruter-konsernet, som har lange tradisjonar i Telemark. Konsernet består av mor og 5 dotterselskap med transport som kjerneverksemd. Konsernet har hovudkontor i Seljord, kor vi også har ny verkstad for tunge køyretøy og einmoderne godsterminal. Vi omset for om lag 240 mill og er 165 tilsette. Aktiviteten strekker seg over store delar av Sør-Noreg. Telemark Bilruter legg, som leiande transportaktør, stor vekt på berekraftig utvikling. Vi er medlem av Grønt Landtransportprogram (GLP), som arbeider systematisk med å redusere utslepp i bransjen. Telemark Bilruter konsern har til saman 247 lasteeiningar, og har stort fokus på overgang til ein grønare bilpark. Telemark Godslinjer har også hovudkontor i Seljord, og omfattar mellom anna langtransport mellom aust-og vestlandet, spesialtransport, stykkgods, renovasjon, septiktømming og høgtrykksspyling med spesialbilar.
For vår gode samarbeidspartner Telemark Godslinjer ser vi etter to vikarer til langtransportkjøring i perioden fra 1. april til 1. november. Har du erfaring med langtransport med CE-sertifikat og klar for en spennende jobb på veien? Rutene varierer fra øst- til vestlandet.
Om jobben:
- Langtransport mellom vest og øst.
- Kjøring fra mandag til fredag, med overnatting i bilen på ukedagene.
- Oppstart søndag kveld eller mandag morgen
- Hovedkontor i Seljord- start og stopp
- Oppstart 1. april
Kvalifikasjoner:
- Erfaring med langtransport eller relevant sjåfør erfaring vektlegges
- Førerkort klasse CE – erfaring med semitrailer og henger.
- Gyldig YSK.
- Truckførerbevis er en fordel, men ikke et krav.
- Må kunne kommunisere godt på norsk eller engelsk.
Ønskede egenskaper:
- Er selvstendig, effektiv og løsningsorientert.
- Er blid, omgjengelig og setter kundeservice høyt.
- Er punktlig, ansvarsfull og ryddig.
- Har god orden og oversikt.
- Har god helse og fysikk.
- Behersker norsk godt, både muntlig og skriftlig.
Vi tilbyr:
- Ordnede arbeidsforhold i en solid bedrift.
- Et godt og inkluderende arbeidsmiljø.
- Konkurransedyktige betingelser.
Interessert?
Er dette noe for deg? Da ønsker vi å høre fra deg! Vi vurderer søknader fortløpende, så ikke vent med å sende inn din.
Send din søknad og CV til oss via [kontaktinformasjon].
For mer informasjon om Telemark Godslinjer: https://www.telemarkbilruter.no/selskaper-/telemark-godslinjer
Vi ser frem til å ønske deg velkommen som en del av vårt team!
Om arbeidsgiveren
Randstad ble grunnlagt i 1960 og har sitt hovedkontor i Diemen, Nederland. Globalt er vi tilstede i 29 markeder med 46 000 ansatte. I Norge har vi ca. 200 ansatte på kontorer over hele landet og vi tilbyr tjenester innen rekruttering, bemanning og HR-løsninger. Vi er representert i markedet med Randstad, Randstad Care og Dfind.
For mer informasjon, besøk vår nettside www.randstad.no
- Nettverk: Facebook, LinkedIn
- Sektor: Privat
- Antall stillinger: 2
- Sted: Telemark Godslinjer AS, 3840 Seljord
- Bransje: Industri og produksjon, Transport og logistikk
- Stillingsfunksjon: Transport og sjåfør
Nøkkelord
Transport, Transport & Logistikk, Lastebilsjåfør
(1/2)
Annonseinformasjon
- FINN-kode 395540957
- Sist endret