
Bildegalleri

Flott leilighet til leie, sentralt i Trondheim
Gamle Kongevei 57, 7068 Trondheim- Månedsleie
- 12 000,–
- Depositum
- 0,–
Nøkkelinfo
- Internt bruksareal
- 45 m² (BRA-i)
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 2.
- Leieperiode
- 01.03.2025
- Dyrehold tillatt
- Ja
Fasiliteter
Beskrivelse
Vi har en fin leilighet ledig omgående. Leiligheten består av stue, soverom, gang, bad/WC/dusj og kjøkken.
Leiligheten holder god standard og ligger i 2. etg i enebolig. Gulv-varme på bad og stort soverom med god skap-plass. Kjøkken adskilt fra stuen. Felles vaskerom.
Strøm/oppvarming og internett er inkludert i husleien. Parkeringsplass for sykkel utendørs i egen gårdsplass. Parkering for bil er mulig i gata.
Leiligeheten passer godt for par eller enslige. Rolig område. Huseier bor selv i 1. etg.
Sentral beliggenhet på Rosendal og kort vei til flere skoler og til midtbyen/sentrum/Solsiden. Meget gode bussforbindelser til hele Trondheim og omegn.
Visning
Hybel.no
Nyttige lenker
Nærområdet
Annonseinformasjon
FINN-kode | 395600245 |
---|---|
Sist endret | 27. feb. 2025 17:47 |
Referanse | leilighet-2-roms-gamle-kongevei-57-trondheim-5 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
Lignende annonser




