Bildegalleri
CFMOTO SR450
2025
1 km
449 cc
47 hk
Pris
95 900 kr

Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Hils på CFMOTO SR450
Tøff, lettkjørt, presise kjøreegenskaper og fullspekket med elektronikk
Bluetooth/App tilkobling sørger for at du kan med letthet kontrollere div funksjoner
Full farge TFT skjerm med masse info og justeringer, kan utvides med t-box for fullt utbytte av informasjons mulighetene som ligger i systemet(ekstra utstyr)
Brembo bremser og USD dempere sørger for full kontroll
Motor med 270 grader veiv gir denne utrolig kul lyd
Frisk nykommer som sklir rett inn i A2 segmentet
Vi tilbyr gunstig finansiering og forsikring og vurderer gjerne din sykkel i innbytte uansett årsmodell og tilstand. Send oss registreringsnummer, kilometerstand og en beskrivelse av sykkelen slik at vi kan foreta en enkel prisvurdering før en tilstandsrapport.
Les alt om årets nyheter på www.hsmcsenter.no
Vi har butikk med godt utvalg og godkjent verksted for ATV, JETSKI, MC og moped.
HS MC-Senter AS ligger i Ås, ca. 20 min utenfor Oslo og 5 min fra Ski. Verkstedet er topp moderne, utstyrt med det nyeste av diagnoseutstyr, dyktige mekanikere med lang erfaring og selvfølgelig nytraktet god kaffe og te.
Velkommen til en hyggelig handel og god opplevelse!
Frakt/klargjørings kostnad kan tilkomme.
Med forbehold om eventuelle feil i annonsen.
VÅRE KJØRETØY MERKER:
KAWASAKI, JETSKI, TGB, CFMOTO, SYM, AIXAM
VÅRE ANDRE MERKER:
ARAI, SHARK, NOLAN, SPIDI, CLOVER, SIDI, KRIEGA, 4-BIKERS TELT, ENDURO-TECH, SCORPION, GIVI, RIZOMA, METZELER, PIRELLI, BRIDGESTONE, SENA, RESPO, +
Vis mindre
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Ny
- Merke
- CFMOTO
- Modell
- SR450
- Modellår
- 2025
- Type
- Sport
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 47 hk
- Slagvolum
- 449 cc
- Kilometerstand
- 1 km
- Farge
- Sort/
- Garanti
- Resterende ny MC-garanti
- Garantiens varighet
- 60 måneder
Utstyr
- 12V uttak
- ABS
- Kjørecomputer
- LED lys
- Traction control
- Vindskjerm
Dette kjøretøyet selges med Resterende ny MC-garanti (60 md.).
Motorsykkelen selges av et medlem av Norsk MC-Forhandlerforening (NMCF). Når du kjøper MC av en forhandler som er medlem av NMCF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NMCFs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette


Honda CBR500R


Aprilia RS 660


Honda CBR 650R
CFMOTO 450 MT - KUN 1 STK!

