Bildegalleri
Volvo S70
1998
362 053 km
Manuell
Bensin
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på RH45368Beskrivelse
Bensin 124 hk. Desverre fikk den seg en trilletur ned ei skråning på egenhånd i jula så den har fått noen skader under. Dørk er trykket opp mellom fram og baksete. Bremserør ble kuttet på 2 steder (blir reparert på verksted mot tilleg i pris om du ønsker.
Mye nytt av slitedeler på denne. Alle 4 dempere byttet i 2024. Ny dynamo i 2023. Register reim og vannpumpe i 2022. Eu ok til 5 juni 2025. Reg nr RH 45368. Bers interiør uten mye rifter. Sømmen har røket litt på førersetet en plass. Fm radio med cd spiller og AUX + USB inngang. Orginale høytalere. Rustet hull i høyre framskjerm men har reserve i lik farge. Ellers lite rust så her har du ett bra eksemplar som blir veteran i 2027. Alt av arbeid som er gjort på denne er gjort på autorisert bilverksted.
Har desverre verken tid eller interesse for å ta vare på den så håper noen ser gagn i den da jeg synes den er for bra til å vrake.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 8 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Volvo
- Modell
- S70
- Modellår
- 1998
- Karosseri
- Sedan
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 126 hk
- Slagvolum
- 2 l
- Kilometerstand
- 362 053 km
- Girkasse
- Manuell
- Maksimal tilhengervekt
- 1 600 kg
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Vekt
- 1 394 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 4
- Farge
- Rød
- Interiørfarge
- Bers skinn
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 5.6.2025
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- RH45368
- Chassis nr. (VIN)
- YV1LS4102W1475205
- 1. gang registrert
- 3.8.1997
- Eiere
- 5
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Lakk flasser av panser og spoiler. Bremserør må skøytes 2 plasser (kan ble reparert på verksted mot tilleg i pris) noen skader under bil pga utforkjøring. Skjerm med rusthull vil bli byttet ut da jeg har dette liggende. AC virker ikke
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
8920 SømnaLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette


Volvo 850 2.3l R
Volvo S80 2,4 S aut


Volvo 850 Volvo 850
Volvo V70 2.5 TDI

