Bildegalleri
📚 Klovnen som rett og slett ikke var særlig morsom
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
▪️Klovnen som rett og slett ikke var særlig morsom
- av Kim Fupz Aakeson og Stian Hole
Cappelen Damm 2020
Vekt 440 g, mål 22.5x28 cm
Fremstår som ny.
▪️Nypris 299
▪️Ønsker 150 kr
OM BOKEN:
Boken handler om klovnen Dummy som er i ferd med å miste jobben fordi publikum ikke ler så høyt og så mye som sirkusdirektøren skulle ønske seg. Men Jan Jensen (som han egentlig heter) har andre sider – sider som publikum også setter pris på.
Det handler om livet – og det handler om å bli benka! Og det handler om at alt ikke alltid må være morsomt, støyende og full action.
«Så sitter Dummy der. En klovn alene i sagmuggen. Men ikke helt alene, barna og de voksne er der også, og de tenker på å være alene, de tenker på ting i livene deres som de vil slutte med, de tenker på hvem de har lyst til å være alene sammen med, noen famler etter hverandres hender, noen sender en sms til noen og spør om ikke de skal ses senere.»
Vakkert, lekent og fargerikt. Nydelige illustrasjoner.
-------
▶️ Kan hentes i Ås eller sendes mot porto. Sender gjerne med FiksFerdig/HeltHjem. Kan også sende større pakker med PostNord for 69 kr. Jeg finner gjerne enkleste/billigste alternativ for deg.
▶️ Kombiner gjerne med ting fra mine andre annonser så lager jeg ny pakkepris. (ute/inneklær barn/voksen, sko for alle sesonger, mengder med barnebøker/voksenbøker). Spør så scroller jeg gjerne annonsene mine for deg 😅 eller leter hjemme om det ikke ligger annonsert.
-------------------
# barnebøker litteratur Barnelitteratur høytlesing barn fortellerstund bildebok bildebøker billedbok billedbøker
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 18.3.2025 kl. 19:59 ・ FINN-kode: 396192922