Bildegalleri
Jaguar F-PACE
2,0 Td 180hk R-Sport AWD aut
2017
175 000 km
Automat
Diesel
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på LJ77504Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Her kommer en fin mulighet for deg som er flink med biler. Bilen starter, men det kommer en høy tikkende lyd fra motoren så formodligen har motoren gått i stykker. Det begynte med et varsel om lavt oljetrykk og deretter et hyppig behov for påfølging av olje. Verkstedet tok en rask kikk og påpekte tydelig gjennomslag i motoren. Så mest sannsynlig behøver motoren å byttes. Jeg har fått pris inklusive arbeid på ca 313000 kroner. For den som har utstyr, tid, penger og kompetanse så går det sikkert å få tak på en motor en annen plass og gjøre jobben selv for å lande på en langt billigere sluttsum. Jeg har avregistrert bilen så lenge da dette for tilfellet ikke er en bil det anbefales å kjøre med. Jeg har derfor heller ikke gjort ny EU-kontroll. For øvrig er dette en veldig god bil å kjøre og har vært en fin kompis på mine pendlerreiser til Sverige. Meridian lydsystem, panorama-vindu og gode seter. Så for deg som kan bil, så kan dette bli et veldig hyggelig prosjekt å jobbe med utover våren. Bilen selges som den står og går og kjøper får ordne henting selv.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 4 434 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 130 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Jaguar
- Modell
- F-PACE
- Modellår
- 2017
- Karosseri
- SUV/Offroad
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 180 hk
- Slagvolum
- 2 l
- CO₂-utslipp
- 139 g/km
- Kilometerstand
- 175 000 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 2 400 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 1 770 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 650 l
- Farge
- Svart
- Fargebeskrivelse
- Santorini Black
- Bilen står i
- Norge
- Sist EU-godkjent
- 18.1.2023
- Neste frist for EU-kontroll
- 25.2.2025
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- LJ77504
- Chassis nr. (VIN)
- SADCA2BN0HA088878
- 1. gang registrert
- 1.6.2017
- Eiere
- 2
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Airbag foran
- Alarm
- Antispinn
- Automatgir
- AUX-inngang
- Bagasjeromstrekk
- Bluetooth
- CD-spiller
- Cruisekontroll
- Diesel-partikkelfilter
- El.vinduer
- Elektrisk sete u. memory
- Elektriske speil
- Fjernlysassistent
- Handsfree opplegg
- Hengerfeste, avtagbart/svingbart
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg
- LED-lys
- Lettmet. felg sommer
- Lettmet. felg vinter
- Lyssensor
- Multifunksjonsratt
- Mørke ruter bak
- Nøkkelløs start
- Oppvarmede seter
- Parkeringsensor bak
- Parkeringsensor foran
- Radio DAB+
- Regnsensor
- Ryggekamera
- Servostyring
- Sideairbager
- Soltak/glasstak
- Sommerhjul
- Sportsseter
- Vinterhjul
- Xenonlys
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Bilen starter, men det kommer et kraftig tikkende lyd fra motoren. Og den bruker olje. Så i følge verksted behøver motoren å byttes.
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
3145 TjømeLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette





