Bildegalleri
Alexandra Ritzi ballkjole str S-M-L
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: 40
Farge: Rosa
Nydelig Alexandra Ritzi ballkjole str S-M-L kjøpt her på Finn.no, men passet dessverre ikke i str. selger den derfor videre!
Bilder og tekst under er fra tidligere selger (selvsagt med tillatelse!) da vi kun har prøvd den på.
Rosa Alexandra Ritzi ballkjole i veldig god stand, inkludert separat underskjørt som er valgfritt om man vil bruke.
Skulderstroppene kan enten være oppå skuldrene, eller henge litt nedover skuldrene (som på det første bildet), eller puttes helt inni kjolen. Se bilde nummer to som er tatt i godt dagslys for å få et godt inntrykk av fargen.
Kjolen har snøring i ryggen (se bilder) sånn at størrelsen kan justeres fra en stor S/liten M til en L (ca 38-42). Den har også fått sydd inn en hempe helt øverst (som er usynlig fra utsiden) så kjolen om ønskelig kan lukkes helt tett inntil.
Kjolen er cirka 147 cm lang totalt, skjørtet er ca 118 cm langt, livet er ca 18 cm langt på yttersiden (under armen). Livvidden på det smaleste punktet rundt livet er ca 71 cm når kjolen er snøret middels stramt (med en åpning på ca 7 cm). Stoffet på baksiden av den justerbare snøringen i ryggen (som kan ses på bilde 8) er ca 17-18 cm bredt totalt sett. Gi beskjed om du ønsker flere mål på kjolen.
Kjolen er brukt av en på 169 cm høy og brukte kjolen med lave sko (joggesko faktisk). Den har også blitt brukt av en som var 162 cm og brukte sko med hæler.
Kjolen kan hentes i Holmestrand eller sendes. Bruker da en ekstra stor eske sånn at kjolen holder seg fin under sending.
Så vidt jeg kan se er kjolen i veldig god stand, var noen flekker på den nederste kanten men vasket bort det meste. Det syns heller ikke på noen måte da det er dekket av flere lag med tyll.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 7.3.2025 kl. 16:40 ・ FINN-kode: 396775356