
Om oss
Vi prioriterer trygge, ettertraktede biler med en pålitelig historikk.
Ta kontakt110HK DSG Highline/Norsk/LavKm/ACC/PDC/Navi/Eu-Ok
2017
83 300 km
Automat
Bensin
Totalpris
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Golf med automat kan bli din for 2.353,- per mnd med 0 kontant. Ta kontakt for mer info
Her har du den velkjente oppskriften på suksess: En romslig 5-dørs Volkswagen Golf med en drivstoffgjerrig og kvikk bensinmotor på 110 hk, kombinert med den herlige DSG-automatkassen. Dette gir deg både god plass og fantastisk kjørekomfort – perfekt for både korte ærender og lange eventyr.
Highline-utgaven er toppmodellen som skjemmer deg bort med utstyr som ErgoActive sportsseter, adaptiv cruisekontroll, 2-soners klimakontroll, oppvarmet multifunksjonsratt, parkeringssensorer foran og bak, samt en stor underholdningsskjerm med navigasjon, Bluetooth, DAB+ og mer. Kort sagt – her får du det meste du kan ønske deg!
En tilstandsrapport ble utført 23.10.2024, og følgende oppgraderinger er gjort i etterkant: Bremseskiver og klosser foran er byttet, bremsesklosser bak er skiftet, og AC har fått en full service. Bilen er dermed i teknisk topp stand. Siste service ble gjennomført 04.07.2024 ved 78 211 km.
Det er en mindre skrubb på hjulbuen på førersiden, som enkelt kan utbedres om ønskelig. Ellers fremstår bilen som hel og pen, og den kommer med gode sommerdekk samt helt nye vinterdekk.
Bilen leveres ferdig omregistrert, komplett med to sett hjul og to nøkler.
Velkommen til en hyggelig og trygg handel!
PS: Anbefaler å legge inn telefonnummer når man sender henvendelser.
Ikke fått svar på e-post? Sjekk ditt spam filter, da vi alltid svarer innen kort tid.
AutoSale AS er en bilforhandler drevet av fagfolk med lang fartstid i bransjen.
Vi brenner for faget, og streber etter å levere kvalitet i alle ledd.
Våre samarbeidspartnere er håndplukket, og leverer service på øverste hylle.
Dette gjelder blant annet verksted, dekkleverandører, finans- og forsikringpartnere.
Hos AutoSale AS kan du være sikker på at vi vil hjelpe deg å finne riktig bil, basert på dine ønsker, behov og budsjett.
Skulle denne bilen ikke ha originalmontert hengerfeste eller DAB+-radio, kan vi være behjelpelig med ettermontering av dette.
Er nybilgaranti utgått, formidler vi ytterligere garanti gjennom Fragus. Dette kan gi økt trygghet og forutsigbarhet.
Ta kontakt for mer informasjon.
Ta gjerne kontakt med oss om du er interessert i denne bilen, eller har andre spørsmål.
Vi ordner med finans, forsikring og tar gjerne bilen din i innbytte.
FINANSIERING:
AutoSale AS er godkjent låneformidler hos Brage Finans og Santander Consumer Bank.
Vi hjelper deg å skreddersy finansiering og forsikring.
Finansiering fra 0 kr i egenkapital:
Bilpris: 169.900,-
Egenkapital: 0,-
Terminbeløp: 2.353,-
GARANTI:
Fragus GoSafe Complete 12mnd / 200 000
TRANSPORT:
Vi er behjelpelig med transport i hele Norge.
Bilkjøp slik det skal være!
AutoSale AS tar forbehold om feil/skrivefeil i alle sine annonser.
Bilen selges av et sertifisert medlem av Bruktbilgruppen. Når du kjøper bil av en forhandler som er sertifisert medlem av Bruktbilgruppen, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge Bruktbilgruppens etiske retningslinjer og som har gjennomgått et sertifiseringskurs. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Mer om fordelene ved å handle av et sertifisert medlem i Bruktbilgruppen.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Vi prioriterer trygge, ettertraktede biler med en pålitelig historikk.
Ta kontaktVi har et stort utvalg biler på vår nettside og her på Finn.no.
Se vårt utvalgVi kjøper gjerne bilen din med et kontantoppgjør på dagen, uavhengig om du kjøper ny bil av oss eller ikke.
InnbytteskjemaAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.