

Saga 20
1900
20 fot
Innenbords
8
Pris
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Praktisk snekke med opplagshenger. Fin båt, men for stor å handtere aleine. Selgast billig då farten ikkje går over "tomgangsfart". Har hatt den i 2 år og problemet var der når eg kjøpte den. Mistanke om at det er problemer med den vridbare propellen, men ingen eg kjenner som har kunnskap om dette. Motor startar og går fint. Båten var ikkje på vatnet i fjor, men motor blei likevel vinterkonservert på nytt hausten 2024 med frostvæske. På grunn av is på vatnet er det ikkje mogeleg å prøvekøyre den, men kan starte opp motor ved hjelp av ekstern vatntilførsel.
Tidlegare eigar starta på nytt elektrisk opplegg til lanterner, men dette er ikkje fullført.
Kalesje er om lag 5 år gamal i fylgje tidlegare eigar.
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.