Bildegalleri

Oberst Angells vei 4 - Presentert av Privatmegleren Dyve & Partnere v/ Alexander Sandaas
Lekker 3-roms selveier i arktikettegnet bygg (Ark, Niels Torp) - Oppgradert 2020/21 - Utsikt - Garasje - Heis - Balkong
Oberst Angells vei 4, 0787 OsloPris på lån: fra 31 902 kr/mnd
Eff.rente 5,54 %. 5 243 000 o/25 år. Kostnad: 4 327 600 kr. Totalt 9 570 600 kr.
LånekalkulatorNøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Internt bruksareal
- 79 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 89 m²
- Eksternt bruksareal
- 8 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 11 m² (TBA)
- Etasje
- 3
- Byggeår
- 1999
- Energimerking
- E - Rød
- Tomteareal
- 3 477 m² (eiet)
- Boligselgerforsikring
- Ja
Fasiliteter
Visning
Om boligen
Velkommen til Oberst Angells vei 4
Stor og lekker 3-roms selveier med flott utsikt og solrik beliggenhet, i arkitekttegnet bygg ved Holmenkollen stasjon. Den anerkjente arkitekten Niels Torp skapte i 2000 det unike boligprosjektet med nærhet til Holmenkollen Riksanlegg og marka for øvrig. De representative fellesarealene og den oppgraderte fasaden gir et meget godt førsteinntrykk av eiendommen.
Leiligheten ble vesentlig oppgradert i 2020/21, og holder en gjennomgående god standard på materialer og innredninger. Gode lagringsmuligheter i stor bod og fellesboder. Leiligheten disponerer en garasjeplass. Det er heis i bygget.
Den friske luften og det brede tilbud både innen friluftsliv og velvære her oppe, er for mange ensbetydende med høyere livskvalitet.
Velkommen til en hyggelig opplevelse!
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet

PrivatMegleren Dyve & Partnere
Annonseinformasjon
FINN-kode | 397126504 |
---|---|
Sist endret | 02. apr. 2025 00:10 |
Referanse | 159250098 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.