Bildegalleri
Merida tredemølle Run Marathon
Beskrivelse av varen
Tilstand: Må fikses - Noen mangler/ødelagte deler
Tredemølle Run Marathon, Merida
Mølle fra 2015 selges.
Bånd er utslitt og det ser ut så møllen har gått ut av produksjon, men med litt research kan man sikkert finne et løpebånd som passer.
Vi har kjøpt ny og selger derfor den gamle billig. Vil bli demontert ila uken.
Må hentes….
—————————
Dette skriver Merida om møllen:
En rimelig og stabil tredemølle fra Merida for regelmessig trening i hjemmet.
Tredemølle Run Mathon har en pålitelig og effektiv 2.5 HK motor som gir hastigheter på opptil 20 km/t og stigning i 15 forskjellige nivåer for å få tøffere trening og har også et optimalt løpområde på 140 x 50 cm.
På den tydelige og brukervennlige computeren kan du overvåke all relevant informasjon til din trening, for eksempel treningstid, distanse, hastighet, puls og mer og med mulighet for 12 forskjellige treningsprogrammer. Pulsmåling kan gjøres både trådløst via et medfølgende pulsbelte og også via innebygde sensorer i håndtakene.
Har kapasitet til en maksimal brukervekt på 130 kg og er utstyrt med lydinngang, slik at du kan lytte til favorittmusikken din mens du trener. Med transporthjulene er det enkelt å skyve treningsmaskinen unna når den ikke er i bruk.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 12.3.2025 kl. 06:37 ・ FINN-kode: 397479890