Bildegalleri
Hobbymaling på glass og porselen (2002) Marie Andreassen
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
"Maries maleverksted: Hobbymaling på glass og porselen" av Marie Andreassen. Utgitt av Damm & Søn i 2002. Rikt illustrert.
"Inspirerende bok som bugner av ideer for alle årstider. Mønster til alle motiver følger med.
Marie Andreassen har vært en aktiv bidragsyter til mange hobbybøker om maling på tre, terrakotta og andre underlag. Nå kommer hun med en egen bok om maling på glass og porselen. Hun legger vekt på å vise mange motiver i varierte teknikker og med ulik vanskelighetsgrad. Boka er lagt opp slik at den følger kalenderåret, og den bugner av ideer for alle årstider. Vi kan f.eks. nevne enkle lyslykter i hvitt til vinter-
festen, frodige markblomster som priser våren, rekeglass til sommerens bryggedans og vakre julemotiver som setter en i riktig julestemning. Mønster til alle motiver finnes med i boka, og alle teknikker er grundig forklart."
Kan sendes som pakke (+69 kroner). Betaling med Vipps. Eller du kan gjerne bruke Fiks Ferdig.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 12.3.2025 kl. 12:20 ・ FINN-kode: 397515971