Bildegalleri

Velkommen til Nordvikklubben 2!
Stor frittliggende enebolig med flott plassering nær sjøen. Nydelig sjøutsikt over Nordviksundet og Vikesundet. Garasje.
Nordvikklubben 2A, 5336 TjeldstøPris på lån: fra 13 836 kr/mnd
Eff.rente 5,70 %. 2 240 000 o/25 år. Kostnad: 1 910 800 kr. Totalt 4 150 800 kr.
LånekalkulatorNøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 5
- Internt bruksareal
- 208 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 238 m²
- Eksternt bruksareal
- 30 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 21 m² (TBA)
- Byggeår
- 1952
- Energimerking
- G - Oransje
- Rom
- 8
- Tomteareal
- 1 041 m² (eiet)
Fasiliteter
Visning
Om boligen
Eldre, hel tomannssbolig med stor, opparbeidet tomt. Et eldorado for båt- og fiskeinteresserte, med havet en liten svipptur unna. Det er enkel adkomst og ca en times kjøretur til Bergen sentrum. Tomten er relativt flat, med utvendig, frittstående bodhus og hage med beplantning, forstøttningsmurer og frukttrær. Huset ble opprinnelig oppført i 1952, den gang som enebolig, men påbygget og utvidet på 1980- tallet, med to godkjente enheter. Det er i hovedsak kvaliteter fra '70- og '80-tallet og huset bærer som sådan preg av noe utdaterte løsninger. Det bør påregnes totalrehabilitering av innredninger, teknisk utstyr og bygningsmasse, for å imøtekomme dagens krav til standard og komfort. Her har du gode forusetninger til å lage en romslig familiebolig.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Proaktiv Småstrandgaten
Annonseinformasjon
FINN-kode | 397529762 |
---|---|
Sist endret | 15. mars 2025 01:16 |
Referanse | 75250027 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.