Bildegalleri
Vintage | kjole | bomull* | S/M
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: S
Materiale: trolig bomull
Tilstand: 10/10
Ca. str. S/M
Merknad: sømmen ved glidelås har løsnet enkelte steder (se bilder). Må nok ikke bytte ut glidelås, men kan med fordel forsterkes med sytråd.
Målt flatt i cm:
Skulder 34.5
Byste 46
Midje 38
Lengde 106
Ermer -
Meget pen mønstrete kjole i stivt bomullstoff. Bakgrunnsfarge heller mot champagne eller lys sand. Ser ut som at den er hjemmesydd. Litt ujevnheter i f.eks. ved glidelåslukking. Ellers pent sydd generelt. Det er også blitt brukt hvit sytråd rundt kantene enkelte steder, noe som synes godt. Se f.eks. kanten ved halsen. Kjolen har splitt bak. Glidelås langs hele ryggen. Midjen er markert og det er en litt puffete form rundt hoften. Kjolen er foret i tynt blått stoff trolig også i bomull. Kjolen er nyvasket og klar til bruk.
Trykk gjerne på profilen min for flere annonser 🌿
Jeg har en stor samling av vintage klær som jeg nå skal selge for å få mer plass i garderoben. Følg meg gjerne for oppdateringer. Dette kan du enkelt gjøre ved å søke på "bstore" og lagre søket. Da vil du få automatiske varsler hver gang jeg legger ut noe nytt.
# vintage 60 70 80 90 tall tallet talls bstore b2
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 12.3.2025 kl. 22:14 ・ FINN-kode: 397557643