Bildegalleri
Omplassering av marsvin
Beskrivelse av varen
Min herlige Kiki har mistet sin kjære søster Ponyo, og jeg vurderer å få Kiki omplassert til en ny flokk.
Grunnet cyster på eggstokkene hos Ponyo (de ble aggressive mot hverandre) har de vært adskilt i 1.5 år, men Kiki fortjener å leve sammen med andre marsvin igjen.
Kiki blir 5 år til sommer, og jeg har hatt hun siden oktober 2020. Hun er veldig koselig, klok, morsom, bestemt og snill. Hun elsker løvetann, persille, agurk og rød paprika, og kan være litt fin på den med hensyn til kvaliteten av høy. Hun elsker å bli nusset bak øret, masse frisk høy, springe rundt og legge på sove på brystkassen. Hun hater å få klippet negle 😀 Hun er en litt eldre dame men har fortsatt masse av energi.
Jeg vil gjerne finne en god plass til henne hvor hun kan få lov til å være sosial igjen. Merker at hun virker litt mer stille etter Ponyo sin død. Hun var den dominerende i forholdet til Ponyo, så tenker uansett at introduksjonen til en ny flokk eller annet alene marsvin må testes. I tillegg håper jeg for en mulighet for oppdateringer og evt. at jeg kunne få mulighet for å besøke Kiki litt.
Jeg er i utgangspunktet interessert i folk som har god erfaring med marsvin, og som i forveien har marsvin.
Gjerne skriv en kort beskrivelse av deg og dine marsvin, og jeg kan også sende fler video eller bilder hvis det ønskes.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 13.3.2025 kl. 18:01 ・ FINN-kode: 397704261