
Gjør et trygt bruktbilkjøp
Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.
Mer om fordelenePro 58kWh 145 hk - R.kam, Keyless, Navi, ACC, 18"
2022
55 800 km
Automat
El
Totalpris
---- INNBYTTEKAMPANJE! ----
Vi tilbyr minst 20.000 kr i innbytte for din gamle bil ved kjøp av bruktbil hos oss! Forutsetter to sett nøkler, to sett hjul, at bilen er EU-godkjent de neste 3 månedene etter innlevering og at bilen er kjørbar.
Er du på jakt etter en bil med lang elektrisk rekkevidde og god kjørekomfort? Da har vi bilen for deg!
Volkswagen ID.3 er en populær bil hos kunde ikke bare fordi rekkevidden lang og kjørekomforten god, den har også herlige kjøreegenskaper og høyt sikkerhetsnivå. Når den kompakte bilen i tillegg har en overraskende romslig kupé og god bakseteplass er den vanskelig å ikke like. Dette er en bil som passer perfekt for hverdagsbruk, enten man skal til jobb, trening eller rett og slett bare ønsker en sporty og lettkjørt bil.
Bilen er solgt ny hos merkeforhandler og har hatt serviceettersyn ved 43.111km på autorisert merkeverksted, i henhold til intervall.
Denne Volkswagen ID.3 Pro 58kWh 145hk leveres med følgende utstyrsspesifikasjoner:
FØRERASSISTENTPAKKE MED PARKERINGSASSISTENT: Inkluderer alarm med innvendig sensor, ryggekamera skjult i Volkswagen logo bak, Keyless Access nøkkelfri åpning/låsing med startknapp og alarm.
INFOTAINMENTPAKKE: Inkluderer Komforttelefon med induksjonslading, navigasjonssystem «Discover Pro» med stor 10 touch-screen fargeskjerm.
KOMFORTPAKKE: Inkluderer elektrisk innklappbare utvendige speil, velkomstlys i speil med belyst dørhåndtak, automatisk avblendbart innvendig speil, midtkonsoll med ambientebelysning, 2 koppholdere og deksel over oppbevaringsrom, 2 USB type C uttak i midtkonsoll til lading/data og 2 USB type C uttak i baksetet til lading.
STYLE INTERIØR: Inkluderer setetrekk i stoff / Artvelour, dørpaneler i kunstskinn, høydejusterbart passasjersete, baksete med midtarmlene og skiluke, Premium ambientebelysning i 30 valgfrie farger.
18» ALUFELG EAST DERRY
ADAPTIV CRUISEKONTROLL
AMBIENTBELYSNING, FLERFARGET
ARTVELOUR/KUNSTSKINNINTERIØR
AUTOMATISK AVBLENDBART INNVENDIG SPEIL
BLUETOOTH TELEFON OG STREAMING
DEKKTRYKKONTROLL
DELT OG NEDFELLBAR BAKSETERYGG
DISCOVER PRO NAVIGASJONSSYSTEM
EL. JUSTERBARE, INNKLAPPBARE OG OPPVARMEDE UTVENDIGE SPEIL
FRONT ASSIST
HØYDE- OG LENGDEJUSTERBART RATT
ISOFIX BARNESETEFESTING
KEYLESS NØKKELFRI ADGANG OG START/STOPP
KOMFORTTELEFON MED INDUKSJONSLADING
LANE ASSIST FILHOLDERASSISTENT
LYS- OG REGNSENSOR
MULTIFUNKSJONSRATT I SKINN
OPPVARMET RATT
PARKERINGSASSISTENT
PARKERINGSSENSORER FORAN OG BAK
RADIO DAB+
RYGGEKAMERA
SEPARATE ARMLENER FORAN
SETEVARME FORAN
TRAFIKKSKILTGJENKJENNING
TRETTHETSVARSLER
VARMEPUMPE
/////////////////////////////////////////////
Vi informerer våre kunder om at lokal funksjonalitet i denne bilen kan bli påvirket eller falle bort når 2G-nettverket avvikles i Norge, som per i dag er planlagt å skje etter 2027.
Slike konsekvenser er utenfor vår kontroll og ansvar, men vi søker aktivt informasjon fra produsentene for å forstå omfanget. Oppdatert informasjon vil bli delt fortløpende i våre alminnelige kanaler.
Nå kan du chatte med oss 7 dager i uken fra kl 09.00 til kl 22.00. Klikk på linken i annonsen chat med oss for en hyggelig prat
Du når oss også på telefon 24 03 52 00, eller pr.mail ved å trykke på "Send melding"
"Send melding" finner du øverst til høyre i annonsen dersom du er på datamaskin, eller i bunnen av annonsen dersom du bruker Finn på telefonen.
Møller Bil Bergen AS er en del av Møller Bil AS og består av totalt 7 forhandlere samt eget Skadesenter i Bergen. Vi forhandler merkene Volkswagen, Volkswagen Nyttekjøretøy, Skoda og Audi, samt innbyttebiler av andre merker.
Møller Bil Bruktbilsenter Bergen er en del av Møller Bil Bergen AS og er lokalisert i Kokstadvegen 29 på Kokstad. Vi er en del av kjedens satsning på bruktbil og tilbyr bruktbiler i mange prisklasser og merker. Alle våre biler er nøye kontrollert og leveres med tilstandsrapport og garanti.
Dersom du ikke finner din drømmebil i utvalget vårt akkurat nå, ta kontakt så ser vi om vi kan skaffe deg denne. Møller Bil importerer gjerne din nye bruktbil for deg også via vårt importselskap.
Vi tilbyr innbytte av din gamle bil og kan også tilby gunstige vilkår på merkeforsikring og merkefinansiering gjennom våre samarbeidspartnere.
Møller Bil Bergen kan levere din nye bruktbil over hele landet.
Gjør en trygg og hyggelig handel hos Nordens største bilforhandlerkjede!
Vi bestreber oss på å alltid gi korrekt info om bilene vi selger, men tar forbehold om eventuelle trykkfeil i annonsen.
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti (26 md. / 100 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Hos oss finner du et stort utvalg av brukte personbiler og nyttekjøretøy til salgs. Alltid grundig kontrollert og leveres med tilstandsrapport.
Mer om fordeleneVisste du at vi nå også tilbyr leasing av bruktbil? En bruktbil som regel tilgjengelig umiddelbart, og leasingperioden kan være kortere.
Mer om bruktbilleasingDet kan være stressende å selge bilen privat, spesielt hvis du kjenner på at du ikke har nok kunnskap eller tid til å utføre alle stegene.
Få et prisestimatFINN-kode
397825582
Sist endret
14. mars 2025, 13:30
Referanse
dd2af558-cf4f-4199-ab0a-b5eef6332e0e
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.