Bildegalleri

Utleie av rom i oddetallsuker

Kart med kartnål1388 Borgen
Månedsleie
6 000 kr

Nøkkelinfo

Primærrom
9 m²
Boligtype
Rom i bofellesskap
Soverom
1
Leieperiode
24.03.2025

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Møblert

Beskrivelse

Vurderer å leie ut et rom i oddetallsuker.

Jeg bor i huset med mine to barn i partallsuker (mandag-mandag) og bor her alene i oddetalsuker. Det skal sies at jeg er ganske lite hjemme, hvilket er en av grunnene til at jeg vurderer utleie.

Huset er i to etasjer. Hvor jeg hovedsakelig befinner meg i andre etasje, hvor det er kjøkken og stue, samt mitt og barnas rom.

I første etasje er det kjellerstue og et gjesterom.
Det er gjesterommet, som jeg vurderer å leie ut.

Du vil ha mulighet for å ha egen do, men ikke eget bad. (To badeværelser i huset, men kun et bad). Dessuten har du egen inngang.

Hadde tenkt rommet kunne være aktuelt for pendlere eller kanskje en person i et samlivsbrudd med egen bolig, som trenger et rom hverandre uke.
Levde selv i den model et år.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Du må være logget inn for å se profilen

Trenger du en kontrakt?

  • Hakemerke
    Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
  • Hakemerke
    Digital signering
  • Hakemerke
    Gratis tjeneste
  • Hakemerke
    Godkjent av Forbrukerrådet

Nærområdet

Kart med kartnål1388 Borgen

Annonseinformasjon

FINN-kode398221437
Sist endret16. mars 2025 22:23

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.