

Nor Star 29
2011
30 fot
Innenbords
10
Pris
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Pen og praktisk båt med mange gode løsninger -590 timer.D4 motoren skyver den lett i plan og med trimplan fra Bennet er den lett å holde stabil.Dobbelt og forhøyet sete i fartsretningen kombinert med oversiktlig styreposisjon gjør båten lett å manøvere i trange havner.
Dette er en av de siste Nor Star produserte.Den er svært romslig til å være 30 fot.Den har en lys og trivelig sittegruppe i front kabin som kan gjøres om til seng.Senterkabinen har en seng som er 140 cm bred samt en stor skyvbar luke mot cockpit som gjør den både lys og luftig.Sengeplassen har dessuten spillbunn.
Putene i cockpit er trukket med grå Nirox og har plass til mange rundt bordet.
Drevet er nytt 2017-kjøpt og montert av LaSa.Ny kalesje sommer 2024. Båten vil bli levert polert og komplett service vil bli utført før salg.
Ny Engbo Ankervinsj 2018
Sleipner Ankervinsj 2019
Baugthruster
Bennet trimflaps
Autopilot Raymarine
Garmin 4010 kartplotter
Ekkolodd
Defroster
Eberseracher dieselvarmer
Wallas safe flame kokeplate
Varmt og kaldt vann badeplattform,bad og pantry
LED lys
Nirox puter
VHF
DAB radio
30l Varmtvannsbereder m/220 forsyning
Septikk tank med el tømming og dekk avsug
2x115ah bly forbruks batterier nye 2023
Syrefaste daviter for jolle
Fendere
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
2390 MoelvLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.