Bildegalleri
BMW X3
2.0d XDRIVE SKINN EU-OK-OUTLET
2008
265 500 km
Manuell
Diesel
Totalpris
49 900 kr
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
OUTLET. Pen bil innvendig og utvendig alder og km tatt i betraktning. Liten rustboble se bilder. Godt fulgt opp, se bilder av servicehefte. I følge tidligere eier er det nylig byttet turbo. På 191000km ble det byttet komplett dieselsystem. kvittering på 88000kr. Bilen virker veldig grei og kjøre. Bra mønster på sommer og vinterhjul. Montert nyere Pioneer spiller med ryggekamera. Parksensorer lever litt sitt eget liv. Defa motorvarmer/kupevarmer.
Av utstyr kan det nevnes.
Sitzbezüge Leder Nevada - Leder Nevada
2-Schicht-Metallic - Saphirschwarz Metallic
235 Anhängerkupplung mit abnehmbarem Kugelkopf
249 Multifunktion Lenkrad
413 Gepäckraumtrennne508 Park Distance Control (PDC)
676 HiFi Lautsprechersystem
7RS Comfort Paket, Comfort, Klimaautomatik, BMW Radio Business CD, Nebelscheinwerfer, Innenspiegel automatisch abblendend, Multifunktion Lenkrad, Park Distance Control (PDC) tz
481 Sportsitze
494 Sitzheizung vorn
Visning etter avtale
OUTLET-KONSEPT: Dette er eldre biler som gjerne har større sannsynlighet for reparasjoner /påkost samt vedlikehold i forhold til en ny bil. Bilene selges derfor som reparasjons objekter da de er gamle, slitt og brukt.
Enkelte kan være helt feilfrie og andre kan ha en rekke feil.
Vi synes det er riktig å være ærlig og oppriktig med deg som kunde. så bilene som tilbys i OUTLET er som regel biler i lav prisklasse, eldre biler godt utenfor nybilgaranti, de har bruksmerker, høy kilometerstand.
Videre kan det være en rekke ukjente faktorer på bilene både for deg og oss. Vi har liten eller ingen kjennskap til bilen, den kan ha ukjente feil eller mangler. Ukjent eier-, bruks, og servicehistorikk. Bilene selges derfor til sterkt reduserte priser i forhold til markedsverdien og prisavslag for skjulte feil og mangler ansees som gitt og akseptert av deg som kjøper.
Til din store fordel derimot, kan du her virkelig gjøre et godt kjøp. Som nevnt, vet vi lite eller ingenting om bilens historikk eller tilstand, men det kan godt være en bil i meget god stand, som kan gi deg problemfritt bilhold i flere år fremover.
Ring for avtale
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 900 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 48 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- BMW
- Modell
- X3
- Modellår
- 2008
- Karosseri
- SUV/Offroad
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 177 hk
- Slagvolum
- 2 l
- CO₂-utslipp
- 172 g/km
- Kilometerstand
- 265 500 km
- Girkasse
- Manuell
- Girkassebetegnelse
- 6 Trinn
- Maksimal tilhengervekt
- 2 000 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 1 740 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 480 l
- Farge
- Svart
- Fargebeskrivelse
- Saphirschwarz Metallic
- Interiørfarge
- svart
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 5.12.2025
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- DL89024
- Chassis nr. (VIN)
- WBAPE11040WH38157
- 1. gang registrert
- 29.4.2008
- Eiere
- 5
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Airbag foran
- Antiskrens
- AUX-inngang
- Bagasjeromstrekk
- Bluetooth
- Cruisekontroll
- Diesel-partikkelfilter
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Farget glass
- Firehjulstrekk
- Handsfree opplegg
- Hengerfeste, avtagbart/svingbart
- Isofix
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg
- Kupevarmer
- Lettmet. felg sommer
- Lettmet. felg vinter
- Lettmetallfelger
- Lyssensor
- Metallic lakk
- Midtarmlene
- Motorvarmer
- Multifunksjonsratt
- Oppvarmede seter
- Parkeringsensor bak
- Parkeringsensor foran
- Radio DAB+
- Ryggekamera
- Sentrallås
- Servostyring
- Seter i helskinn
- Sideairbager
- Skinninteriør
- Sommerhjul
- Sportsseter
- Startsperre
- Stereoanlegg
- Stålbjelker
- Takrails
- Vinterhjul
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.