Dette objektet selges på nettauksjon hos Auksjonen.no. Vennligst oppgi auksjonsnummer 481082 ved kontakt med oss.
For mer informasjon eller for å registrere bud kan du trykke på linken "Gå til denne auksjonen" som vises under "Nyttige lenker".
-----------
Om dette objektet:
2023 Volkswagen 2,0 TDI 75hk
53 440 km
Levert terminal i Drammen ca. kr 2 500,- eks mva
2 sett hjul, sommerhjul er på dekkhotell - mønster ok og ihht kjørelengde på bilen. Vinter ihht bilder
Hengerfeste
Webasto med timer og fjernkontroll
Seter i kunstskinn
Armlene på førersete
Multiuratt
Cruise
All dekor fjernes innen overlevering til ny eier
Bilen har gått på serviceavtale siden den var ny
Trenger service nå, dette besørges av ny eier
Bilen er godt ivaretatt men har gått som arbeidsbil og har de kosmetisk slitasje noen steder, se bilder
Øvrig kosmetisk slitasje utover bilder kan forekomme
Bilen er registrert august 2022 men er en 2023 modell ihht chassisnummer
EU-kontroll:
Frist for godkjent EU-kontroll
09.08.2026
For mer informasjon om objektet og budgivning besøk vår nettside Auksjonen.no - Norges største nettauksjon.
Objektet selges på nettauksjon på siden www.auksjonen.no, for direkte link til objektet trykk på linken "Gå til denne auksjonen" som finnes under "Nyttige lenker".
Bedrifter og privatpersoner kan selge hos Auksjonen.no. Les mer på https://info.auksjonen.no/selge-hos-oss.
Om Auksjonen.no: Auksjonen.no er Norges største nettauksjon for kjøp og salg av maskiner, kjøretøy og utstyr.
Vårt hovedkontor er i Tønsberg, og vi har totalt 140 ansatte.
Det siste året er mer enn 50 000 objekter solgt på auksjonen.no. Vi har daglig rundt 55.000 besøk på vårt nettsted, og mer enn 5 000 nye registrerte brukere hver måned.
Vi ønsker å skape en smidig, trygg og enkel opplevelse for både kjøper og selger. Når maskiner, kjøretøy og utstyr selges gjennom oss har vi system, rutiner og erfaring som sikrer nettopp dette.