Bildegalleri

Kontorlokaler med god standard i Torggata Oslo sentrum
Nøkkelinfo
- Areal
- 585 m²
- Etasje
- 3.
- Overtakelse
- 1.8.2025
Type lokale
Fasiliteter
Om eiendommen
Vi får ledig fra 1.8.2025 kontorlokaler med god standard i vår eiendom Torggata 2-4 som ligger i Torggatas gågatedel.
Beliggenhet
Eiendommen Torggata 2-4 ligger i gågatedelen av Torggata med Stortorvet og Glasmagasinet i umiddelbar nærhet. Dette er meget sentrale kontorlokaler med alt i nærheten, og butikker som Rema 1000, Nille, Bohus, Clas Ohlson og Anton Sport ligger rett utenfor eiendommen. Det er kort vei til Oslo S. og Jernbanetorget (kun 2-4 minutters gange).
Beliggenheten er prima med nærhet til offentlig kommunikasjon, handel, kafeer og spisesteder.
Standard
Etasjen har god standard med teppe og parkett på gulv og lysmalte vegger, noen med fargeinnslag. Mange glassvegger og vinduer gir godt lys og utsyn. Ventilasjon med kjøling. Heis til alle etasjer.
Innhold
3. etasje - 585 m²
Plantegningen viser mulighet for møblering med 37 arbeidsplasser, større og mindre møterom, kantine, sosiale soner og 3 toaletter hvorav 1 HC-tilpasset. Mulighet for tilpasninger.
Eiendommen har treningsrom med garderober og innendørs sykkelparkering med sykkeldusj.
Hyggelig inngangsparti fra gågaten Torggata, med to heisløp til alle etasjer. Ventilasjon med kjøling og god teknisk standard forøvrig.
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Thon Eiendom
John Ejnar Müller
Nærområdet
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 398634569 |
|---|---|
| Sist endret | 20. feb. 2026 08:59 |
| Referanse | Eline Høyte Tofte |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
















