Bildegalleri

Velkommen til Kolleveien 2F!

Haslum

Sjelden mulighet på Haslum! Unikt og familievennlig rekkehus med flott arkitektur! - Garasje | Nær T-bane | Sentralt

Kart med kartnålKolleveien 2F, 1344 Haslum
Prisantydning12 800 000 kr
Totalpris
13 140 990 kr
Omkostninger
340 990 kr
Kommunale avg.
22 170 kr per år
Formuesverdi
2 450 766 kr
Hva er denne boligen solgt for tidligere?Prisstatistikk

Nøkkelinfo

Boligtype
Rekkehus
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
3
Internt bruksareal
200 m² (BRA-i)
Bruksareal
208 m²
Eksternt bruksareal
8 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
187 m² (TBA)
Byggeår
1969
Energimerking
F - Oransje
Tomteareal
613 m² (festet)
Festeavgift
13 000 kr

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Garasje/P-plass
Hage
Offentlig vann/kloakk
Rolig
Sentralt
Turterreng

Visning

søndag, 30. mars
14:30 – 15:15
Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Kolleveien 2F

En moderne, arkitekttegnet funkisbolig med flott beliggenhet på Haslum! Dette stilrene rekkehuset ligger innerst i blindvei, perfekt for deg som ønsker et trygt og barnevennlig område. Her bor du i rolige omgivelser med kort vei til barnehager/skoler, T-bane og Bekkestua sentrum, samtidig som du har flotte turstier, grøntområder og idrettsanlegg rett i nærheten.

Boligen har gjennomgående god standard med store vindusflater som gir mye naturlig lys, smakfulle materialvalg og en åpen, funksjonell planløsning. Moderne kjøkken, delikate bad og romslige soverom gir høy bokvalitet for hele familien. Det medfølger garasjeplass.

En sjelden mulighet i et svært ettertraktet område!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Kart med kartnålKolleveien 2F, 1344 Haslum

Annonseinformasjon

FINN-kode398662447
Sist endret26. mars 2025 13:18
ReferanseKR10.2511

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.