Bildegalleri
Houdini wisp dame str M
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: M
Farge: Blå
Genial jakke som er lett, vindtett og isolerende. Noen av bildene er lånt fra Houdini sine nettsider og se også bilder for bruksmerker, jakka er nyvasket, men har noen små merker som ikke gikk bort i vask, desse er ikke særlig iøynefallende syns jeg. Beskrivelse fra Houdini sine nettsider: Har du noen gang pakket deg inn i luften? Denne ultra pustende isolasjonsjakken, polstret med Polartec Alpha, kan være det nærmeste du kan komme dette. Wisp -jakken kan brukes som et varmt termisk lag under en annen jakke, eller som en lett og pustende jakke for fotturer, sykkelpendling, skiturer eller hverdagsopplevelser.
Designteamet på Houdini kan ikke gi slipp på ideen om å skape det perfekte personlige mikroklimaet. Tenk deg en bærbar sommerkveld. Aldri for kaldt, men heller ikke for varmt. Hemmeligheten bak dette er luftstrømmen; la fuktighet og overflødig varme komme ut, men holde nok av kroppens naturlige varme inne.
Innsiden av Wisp -jakken er laget av Polartec Alpha, en superlett polstring med en åpen struktur. Dette skaper et lag med varme, men lar fortsatt luften flyte fritt. Det slitesterke ytterstoffet heter C9 Ripstop. Den har den riktige luftgjennomtrengeligheten for å holde deg varm, men fortsatt ventilert. Stoffene er også svært komprimerbare, og derfor pakker jakken veldig godt.
Du kan bruke Wisp -jakken som et isolasjonslag for en annen jakke eller vinterfrakk, men det er når du bruker den som et ytterlag som den virkelig skinner. Wisp -jakken vil pakke deg inn i et lag med perfekt herdet frisk luft, enten du går med hunden din eller forsinker en stor klatring på veggen.
Dette produktet er resirkulerbart, og vi ber deg om å returnere det til Houdini når det er helt utslitt
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 21.3.2025 kl. 12:06 ・ FINN-kode: 398889980