Bildegalleri
Ønsker å adoptere Dobermann, Schæfer eller Rottweiler💕
Beskrivelse av varen
Hei!
Jeg er en jente på 18 år som ønsker en firbent bestevenn. Helt siden jeg var i fire års alderen har drømmehunden vært rottweiler og dobermann da det er de rasene jeg er oppvokst med og som passer min livvstil mest.
Jeg har gått to år på Søve vgs, dyrefag linja så trening av hund og alt som følger med det å ha hund er absolutt ikke noe nytt for meg☺️ Tidligere har familien min hatt alt fra chihuahua til Alaska malamut så jeg er godt vandt med hunder.
Jeg bor alene og har deltidsjobb på butikk men planlegger å studere etterhvert, så jeg har masse tid til hund😊
I forhold til trening så er jeg kun interessert i å bruke positiv forsterkning og vil fokusere mest på agility og vakttrening, sistnevnte er på grunn av hva rasene er avlet for og jeg mener hunder trives best når de får utløp for sine naturlige instinkter😊
Jeg ønsker en tispe, alder har lite å si men helst under fem år. Jeg ønsker ikke en reaktiv hund og stresset hund, men heller en som er trygg og ikke har et høyt stressnivå.
Må være Ad/hd fri☺️
Må helst være i nærheten av Skien/porsgrunn
Ta gjerne kontakt her på Finn om du ønsker å omplassere hunden din til meg💕
Pris blir vi enig om.
Vil helst overta hunden til sommeren men legger ut annonse nå for å ha god tid til å gjøre alt klart💕
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 23.3.2025 kl. 18:11 ・ FINN-kode: 399307439