Bildegalleri
Suzuki SX4 S-Cross
4 1,6 GLX aut.
2014
76 000 km
Automat
Bensin
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på TL29360Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Tjenester fra
Beskrivelse
Heisann!
Jeg selger min Suzuki S-cross, da samboeren min også har bil og vi ikke trenger to.. Jeg opplever bilen som en trygg og troverdig bil. Spesielt på vinterføret har den vist seg å ha veldig godt veigrep og tatt seg greit frem på selv de vanskelige kjøreforholdene.
Suzuki s-cross er kjent for å være pålitelige biler, og det har denne bilen vært for meg. Ikke noe tull, uten om en uheldig punktering nylig, men det var ikke bilen sin skyld 😉
Bilen har bare kjørt rett under 76 000 km og er EU godkjent helt til 31.10.2026.
————————————————————————
Høydepunkter:
- Automatgir – komfortabel og smidig kjøring
- Firehjulstrekk – ekstra trygghet på vanskelig føre
- Skinnseter – gir et eksklusivt preg og er enkelt å renholde
- Cruise control – for avslappende langturer
- DAB-radio & Navigasjon – underholdning og veivisning i ett
- Ryggekamera – enkelt å parkere
- Setevarme – ekstra komfort på kalde dager
Bilen står på piggfire vinterdekk og sommerdekk følger med. Bilen har vært fulgt opp på service og har nylig vært inne til en 10 års kontroll og service hvor den fikk en ordentlig gjennomgang. Jeg byttet også batteri i starten av januar, da det gamle var gammelt. Etter at jeg byttet batteri så har jeg fulgt råd for vedlikehold av bilbatteri bla. å lade det over natten når det er veldig kaldt og jeg har kjørt flere korte turer på rad. Jeg var uheldig å punktere på et fram-dekk i mars. Fordi verkstedet ikke hadde samme typen dekk som jeg hadde fra før og da det er krav om å ha like dekk på samme aksling så har bilen nå to nye vinterdekk. Det medfører at man må passe på å at man setter dekkene av samme merke foran/bak neste gang man skifter til vinterdekk. De to vinterdekkene som er eldst ble kjøpt for vinteren 22/23, så de er heller ikke gamle.
Takboks og takstativ kan følge med om ønskelig. De ble begge kjøpt brukt og har sine skavanker. Skiboksen har lås på begge sider, men den funker bare på den ene. Og takstativet er litt ødelagt i festeskruen som gjør det litt mer avansert å feste det, men jeg har lett skrudd det av og på med en tang.
Ta kontakt om du er intressert eller har noen spørsmål
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 3 166 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 158 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Suzuki
- Modell
- SX4 S-Cross
- Modellår
- 2014
- Karosseri
- Kombi 5-dørs
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 120 hk
- Slagvolum
- 1,6 l
- Kilometerstand
- 76 000 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 1 200 kg
- Hjuldrift
- Firehjulsdrift
- Vekt
- 1 190 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 430 l
- Farge
- Grå
- Fargebeskrivelse
- Grå/svart
- Interiørfarge
- Sort skinn
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 31.10.2026
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- TL29360
- Chassis nr. (VIN)
- TSMJYB22S00168666
- 1. gang registrert
- 19.9.2014
- Eiere
- 3
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Automatgir
- AUX-inngang
- Bluetooth
- CD-spiller
- Cruisekontroll
- Firehjulstrekk
- Hengerfeste, fast krok
- Isofix
- Lasteholdere/skistativ
- Midtarmlene
- Multifunksjonsratt
- Navigasjonssystem
- Oppvarmede seter
- Parkeringsensor bak
- Parkeringsensor foran
- Radio DAB+
- Radio FM
- Radio/CD
- Ryggekamera
- Sentrallås
- Skinninteriør
- Soltak/glasstak
- Sommerhjul
- Takrails
- Vinterhjul
Selger av denne bilen har bestilt bruktbilgaranti fra If Skadeforsikring.
Garantien gjelder kun dersom dere signerer kontrakt via Smidig Bilhandel.
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Den har en liten bulk bak i bakluka, og avskalling av lakk ved antenna, se bilder.
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette
BMW X1 Xdrive 20D Automat 4x4
Suzuki SX4 S-Cross 1.6

