Bildegalleri
New Feet, Solidus og Klaveness fotvennlige damesko selges
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Skostørrelse: 39
Merke: Andre merker
New Feet, Klaveness og Solidus er merker kjent for komfort. De fleste er kjøpt på ortopedisk klinikk. Størrelse på nr 1-3 er liten 39. Selv bruker jeg 39 og disse skoene er akkurat for trange i lengden, ellers hadde jeg beholdt dem selv; for dette er kvalitetsko.
Skoene er kjøpt av en eldre dame med vonde føtter.
1) Solidus sorte sko str 5 1/2 vidde K. Lite og pent brukt som finsko. Kr 500
2) Klaveness beige sko str 6. Knapt brukt. Kr 500
3) Solidus beige sko str 5 1/2. Tøyelig, så derfor ekstra god å ha på. Denne er mye brukt, men pga kvaliteten er det mye sko igjen. Kr 100
4) New Feet beige sandaler str 6. Vidde kan justeres med borrelåser. Noe brukt, men mye sko igjen. I lengde mener jeg den er vanlig str 39 siden de passer meg. Dog ikke min stil. Utrolig komfortabel såle. Kr 200
5) New feet tykksko str 39. Nypris 1550. I lengde mener jeg den er vanlig 39 str siden de passet meg, dog litt for bred for smal fot. Kr 500.
Kan sende mot at kjøper betaler frakt og forhåndsbetaler.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 25.3.2025 kl. 14:32 ・ FINN-kode: 399597928