Flott hybel i tistedal sentrum leies ut. Hybelen har eget soverom, og eget bad. Vaskerom er felles. Fra hybelen er det 500 meter gange til nærmeste dagligvarebutikk i Tistedal sentrum, og 3 km til Halden Sentrum.
Ta kontakt for mer info eller visning
Sembom hjem AS
Sembom hjem startet med utleie av tomannsbolig i 2007, men har opp igjennom utvidet med flere leiligheter. I 2020 kjøpte vi vårt første hybelhus, og har etter det forsatte med utleie av både hybler og leiligheter. i dag har Sembom hjem totalt 78 enheter som leies ut til mange fornøyde leietakere rundt om i hele Halden.
Vi gleder oss til leie ut til deg
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.