Bildegalleri
Hund på deltid? Delehjem ønskes for Millie, verdens beste labrador jente.
Til salgs
Beskrivelse av varen
Alder: 1 år
Deltids- hund?
Jeg ser etter noen å dele tiden med Millie med og låner henne bort noen dager hver uke etter avtale, til noen snille mennesker som vil ha en veldig snill og god hund, men som ikke ønsker ansvaret hele tiden. Det er også aktuelt i ferier, langhelger osv etter avtale. Det er fint om du/dere bor i nærheten av Horten.
Millie elsker tur, svømming, store pinner, lek med ball, men kan også slappe godt av og sove lenge. Da liker hun å ligge i buret sitt med åpen dør. Hun er glad i selskap, og ligger gjerne rundt oss for å ha oss i nærheten. Millie går tur på formiddagen, tur/lek på ettermiddagen, og kveldstur. Hun spiser kun tørrfôr og drikker vann.
Jeg vil stå for alle utgifter som mat og godis.
Send en melding her på Finn og skriv litt om dere selv og deres motivasjon for å lage en best mulig hundehverdag for Millie.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.4.2025 kl. 15:26 ・ FINN-kode: 401196391
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt