Bildegalleri
5 stk HELT NYE GRÅ Mam tåteflasker anti-kolikk 260ml 0+ tuter
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
5 Helt nye og uåpnet MAM Easy Start Anti-Colic-flasker selges da vi ikke trenger disse lenger og disse hadde vi ekstra lager på. Flaskene er utviklet for å forebygge kolikk og andre vanlige spiseproblemer.
På alle flaskene følger det med flaske smokk nr 1. MAM Teat 1 er en flaskesmokk til baby fra og med 0+ mnd. Tutene er laget av MAMs patenterte Silk Teat, som er en myk silikon. Flaskesmokken har liten åpning, og passer best til små barn som kun skal ha væske.
- MAM Easy Start Anti-Colic-flasken er utviklet for å forebygge kolikk og andre vanlige spiseproblemer.
- Det innovative antikolikksystemet med en ventil i bunnen forhindrer at det dannes luftbobler i væsken, slik at barnet kan drikke mer avslappet.
- Den unike flate formen på smokken etterligner mors brystvorte under amming og gir barnet en kjent følelse. Dette gjør det enklere å veksle mellom amming og flaskemating.
- Smokken passer til alle MAM-flasker og Trainer.
- Lekkasjesikkert lokk som også kan brukes som mål.
- Flasken kan enkelt steriliseres i mikrobølgeovnen på 3 minutter, noe som sparer tid og opptil 85 % energi og CO2*.
- Skjoldet, knotten og steriliseringsboksen laget av biosirkulære materialer
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.4.2025 kl. 17:46 ・ FINN-kode: 401662520