

260e
1991
238 000 km
Automat
Bensin
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Selger en meget fin Mercedes 260e,bilen har blitt lite brukt det senere år kun kjørt til eu kontroll å tilbake i garasje,i fjor ble den tatt ut å kjørt på eu og godkjent,byttet olje og filter og plugger å bilen ble brukte sommersesongen å etterpå vinterlagret.dette er en meget hel og fin veteranbil som selges til entusiast.bilen har hvert i familien i 23år og har blitt godt ivaretatt,selger bilen kun for den blir for lite brukt,det er langt imellom et sant exemplar av w124,bilen er ikke helt strøken,men veldig bra,det finnes en liten rusblemme på stor med en finger på ene framskjerm,folk som vill prute og synest prisen er for høy må finne seg et dårligere exemplar å ikke bruke tid på denne
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Liten rustflekk på framskjerm
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.